26 Ekim 2011 Çarşamba

SMYK Kids, Bebek Kıyafetleri

Hafta sonu gene Bayrampaşa Forum İstanbul yollarındaydık malum mağaza  için:) oradan aldıklarımı ayrıca yazacağım. Burnumun dibi Cevahir Avm'de olduğu halde görmediğim SMYK Kids mağazasına Forum İstanbul Avm'de rastladım. Dışardan oyuncak mağazası gibi duruyor diye daha önce girmemiştim bu sefer girince bayıldım bayıldım. Oyuncaktan, bebek hijyen malzemelerine, kıyafetlere kadar çok kategorisi var. Şöyle orjinal tulumlar arıyordum Rüzgar'a ama mothercare'de falan gereksiz pahalı rakamlar vermeye içim razı değildi. Şu 4 aylık zaman içinde daha önce heveslenip aldığım çoğu şeyi ya bir kere giydi küçüldü ya hiç giyemeden. Çocukların yediği helal giyindiği haram derlerdi doğru söylemişler gerçekten.


SMYK Kids Polonya Menşeili ithal bir marka, 2 aylıktan itibaren kızlar için tafta gece elbiselerinden bolerolara kadar tulum dışında birşeyler giydirmek için enfes seçenekler var Ayakkabılar dahil.
Bu tulumlar ise bitirdi beni, fotoğraflarda gözükenlerden hariç ayıcıklısı, dinazorlusu, ay çekirdeklisi, beneklisi şimdi ilk aklıma gelenler. Ben Rüzgar'a Little Devil'ı aldım :) Yeni doğan'dan 80 cm'e kadar var bu tulumlarda bedenler. Fiyatlardan da bahsedeyim su geçirmez şapkaları 20 TL, bolerolar 15 TL, bu tulumlar mesela 32,95 TL muadili daha bilinmiş markaların 3/1 fiyatına kesinlikle bundan sonra bakacağım demirbaş markalara ekledim SMYK Kids'i. Cevahir Alışveriş Merkezi'nde olması tadından yenmez oldu.

3 yorum:

 1. Gercekten hepside cok güzel fiyonklu olanada ben bittim :)

  YanıtlaSil
 2. Tulumlar şahaneymis gercekten:)

  YanıtlaSil
 3. ♥ NeSLiNaMe ♥ , kızlar için olanlar ayrı tatlı gerçekten:)

  Bellek Kutusu , bu tarz tulumları yurtdısındakı sitelerden arıyordum hiçgerek kalmadı Kutu'cum:)

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**