19 Aralık 2011 Pazartesi

Mud Make-Up Designory Lansmanı

Mud make up Türkiye pazarına gireli 1 ay olmuş. Şuan sadece eczanelerde satılıyor. Yakın zamanda merkezi bölgelerde store'ları olacakmış. Ama öncesinde blogger'lara özel bir gün de tüm ürünleri yakından incelememizi deyim yerindeyse el üstünde tutarak harika saatler geçirmemizi sağladılar. 

Mud'ı daha önce siz biliyor muydunuz? dürüst olmak gerekirse ben hiç tanımıyordum. Amerika'da Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi gibi filmlerde plastik makyajların hepsini yapan kozmetik markası Mud Make up Designory. Kullanılan ürünler Mineral bazlı.
Eğitimde oldukça iddialılar. Türkiye'de Makyaj Okulları açma planları var. Münferit olarak gitmek work shop şeklinde makyaj eğitimi almak da mümkün. Bu işi meslek olarak yapmak isteyenleri sertifikalı programlarına dahil etmek de.
Ben normalde fondöten, pudra vs kullanmıyorum. Ama bu sefer onların eline teslim ettim kendimi ve neredeyse her ürünlerinden vardı yüzümde. Uyguladıkları makyajda ki fondöten akşam arkadaşlarım tarafından anlaşılmadı :) Öyle ince bazlı ki çok doğal duruyor. Ve göz altı kapatıcısı favorim oldu hakikaten performansını sevdim. 
Müthiş misafirperverlikleriyle Mud'a, davetiyle sevgili Koray'a ve makyaj aşamasında her anımı fotoğraflayan tatlı Buse'ye çok teşekkürler. 

6 yorum:

 1. Çok keyifli bir lasmanmış ama senin makyajlı fotonu da görmek isterdim :)
  http://trendsum.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. trendsum, diğer bloggerlarla vakit geçirmek gerçekten çok zevkliydi. yüzümü blogda koymadığım için yayınlamadım:)

  YanıtlaSil
 3. :) seninde orada olmana o kadar sevindim ki anlatamam !! sonunda yüzyüze gelme fırsatını yakalamış oldum :) Sohbetin, güleryüzün için çok teşekkür ederim!

  YanıtlaSil
 4. ChunLi Beauty, duygularımız karşılık çok tatlıydın :) Fotoğraflar için ayrıca teşekkürler

  YanıtlaSil
 5. Ben makyaj yaptıramadım ama eğlendim! :)) Çok teşekkür ederim! :)

  YanıtlaSil
 6. Koray Caner, ben herkes adına hem yaptırdım hem eğlendim :)

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**