19 Ocak 2012 Perşembe

Ayşe Kucuroğlu

Yabancı ünlülerin annelik maceralarını blog'a taşıyorum biliyorsunuz güzel olduklarından bakımlı hallerinden bahsediyoruz. Bu sefer ki isim Ayşe Kucuroğlu bizden, güzelliği kıyafetleri ayrı post sebebi ama ben manevi kısmını yazmak istedim bu sefer, 5. bebeğine hamile ne iş hayatını bırakmış, ne sosyal yaşantısını neden bu kadar çocuk derseniz tercih. Motivasyonu kesinlik artırıyor bu tatlı fotoğraflara bakmak, bu gün yayınlanan o enerji taşıran röportajı okumak isterseniz tık tık                                           hurriyet, ayşe kucuroğlu twitter hesabı

6 yorum:

 1. harika bir kadin bu ben de bayiliyorummm
  www.pelininstyle.com

  YanıtlaSil
 2. nasıl yaaa döndüm döndüm baktım,döndüm döndüm okudum inanamadım.yuh ben hala 1.sini düşünüyorum nasıl başedebilirmiyim acaba diye,çalışmayı bıraktığım halde hahaha

  YanıtlaSil
 3. bayıldım ama çok daha şaşırdım 5 çocuk muuu :)

  YanıtlaSil
 4. erkek de iş bitiyor bence, biz ikincisine babayı ikna edemedik:) ben, oglum ve gelmek isteyen bebiş olarak... ya da cok yordum adamı ondan korktu:)

  YanıtlaSil
 5. BENİM DE BAKICI TUTMAYA PARAM OLSA EVİMİ BİR TEMİZLİKÇİ TUTSAM 10 TANE DOĞURURUM.ASKERİ ÜCRETLE ÇELIŞIPDA EŞİNE DESTEK OLMAK 5 ÇOCUK DOĞURMAK BEN DEGLEŞİTİRPDE 4 YAŞI DOLUCAK KIZIMI KREŞE VEREMİYORUM.....HER ŞEYH PARA DEMEK AMA AYŞE HANIMDA HELAL OLSUN PARASI OLANLAR DA VARDA ÇOCUK İSTEMEYNLERDE VAR ALLAH DAHA ÇOK MUTLU ETSIN.

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**