10 Ocak 2012 Salı

Beyonce'nin Bebeği Olduğu Söylenen Fotoğraf ve Blue Ivy Carter

I phone'un fotoğraf paylaşma platformu olan instagr.am'da rastladım bu fotoğrafa. Karede lohusa geceliğini giyinmiş üşütmesin sütü kaçar diye sabahlığını da sırtlanmış makyajsız bir Beyonce ve kucağında beyaz tenli polar battaniye'ye sarılmış kızları Blue Ivy Carter var. 

Yani bu kadının hamileliği efsane oldu yok göbeği düştü yok hamile miydi değil miydi derken doğurdu sonunda. Efsunlu bir kişilik Beyonce gözümde artık. Fotoğrafın doğruluk derecesini bilmediğim için ti'ye almak serbest. 

Gerçekliği onaylanmış açıklamalar ise babası Jay Z kızının ağlama sesinin olduğu bir şarkı yapmış sıcağı sıcağına ve Beyonce 'nin kaldığı Lenox Hill hastanesinin 4. katının tamamını 1,3 milyon dolara doğum ve sonrası için kiralamışlar. Zaten kolaydı bedavaya Popstar bebeğinin fotoğrafını yayınlamak. Kim bilir kaça satacaklar, hastanenin parası çıkar işte:)

11 yorum:

 1. bu kadın benden sonra hamıle kaldı.ben daha 7 aylık oldum o dogurdu.nasıl ıs anlamadım,var bi şaibe...

  YanıtlaSil
 2. photoshop gibi geldi bana ama....

  YanıtlaSil
 3. hiç gerçek gelmiyor hamileliği de doğumu da

  YanıtlaSil
 4. haha ilk yoruma koptum sanırım parasını verdile 1 kaç ay öne aldılar doğumu :) http://trendsum.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 5. Benim bildiğim taşıyıcı anne kullanmış, bu arada da hamileymiş gibi takılıyordu sanırım. Keşke çıkıp açık açık söyleseydi biraz saçma oldu böyle davranması, zaten zaman konusunda bir tutarsızlık var :D

  YanıtlaSil
 6. Adsız , haha şike var bu gebelikte :))

  tarchin, çok müsait her bit yeniği çıkabilir altından

  Trendsum, para çok nasılsa katı da kapatmışlar herşeyi yapabiliteleri var:p

  Hesionka , yani o kadar falso verdi ki yüzüne gözüne bulaştırdı gerçekten açıklasa doğrusu artık biz de burada gerildik haha

  YanıtlaSil
 7. hiç duymamıştım böyle bi haberi ama resimdeki türk usulü konsol ve geceliklerden bu kişinin beyonce olmadığını söyleyebiliriz.
  hiç aklıma gelmez yahu neler duydum, yorumlara bak :)
  Allah kimseyi mahrum etmesin evlat sahibi olmak isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah amin.

  YanıtlaSil
 8. BeBeKo, yayınlayan zenci bir amerikalı aslında tr ile ilgisi yok ama dediğin şeyler benzemiyor değil hehe

  YanıtlaSil
 9. Bana da inandırıcı gelmedi, photoshop çıkar bu işn sonu :)

  YanıtlaSil
 10. Çok güzel bir siteniz var, hazırlayanların ellerine sağlık. Benim internette dolaşırken bulduğum http://www.tabloal.com diye bir site var, sizlerle paylaşmak istedim :)

  YanıtlaSil
 11. ne şaibeli bi gebelik oldu gerçekten de yaa:)) inanmıyoz hiç birimizz:)) bu arada 1.3 milyon dolara hastane katı kiralamak mı, iyice sapıttılar haa:) dediğin gibi çıkarırlar o parayı nasılsa fotolardan

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**