27 Ocak 2012 Cuma

Erkek Adam Mor Eşofman Giyer mi?

Orlando Bloom giyim kuşam denildi mi en rahat adamlardan. Gene harika bir renkle dolanıyor ortalıklarda. Mor eşofmanına tek kelimeyle bayıldım. Türkiye'de erkekler evde yatarken bile tercih etmiyor bu renkleri bırakın sokakta dolaşmayı, hayır ne olacaksa. Kızlar söyleyin yakışmamış mı  mor eşofman?                            kaynak

9 yorum:

 1. benimde çok hoşuma gidiyor ,böyle erkeklere hayranım ama yanılıyorsun durum o kadar vahim değil artık ,bu sene tommy hıllfıger kolleksiyonunda kırmızı pantolonları antalya'da çok giyen oldu ayrıca energıe'de yeşil,antony morato'da mor vardı ve benim müşterilerim giydiler:)nihayet erkeklerimiz bu yargılarından vazgeçmeye başladılar!sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. giyinsinler özellikle pembeler morlar çok yakışıyor erkekliklerinden bir şey kaybetmezler korkmasınlar daha ziyade kızlar bayılır

  YanıtlaSil
 3. Renjkli jeanler yayıldı erkekler arasında ama hala giyen kesim Türkiye genelinde %6-7 'i geçmiyordur.Kesinlikle katılıyorum çok yakışıyor!

  YanıtlaSil
 4. Orlando ne giyse yakışır :)

  YanıtlaSil
 5. valla adidas'ın o yandan 3 seritli parlak modelleri moda oldugunda da mor yandan sarı şeritler cok top olmuştu. Erkeklerin favorisiydi, ondan bence giyerr :)))

  YanıtlaSil
 6. bence de çok tatlııı :))

  YanıtlaSil
 7. bir erkeğe gitmiyor hoş değil bence çok paspal durmuş üzerinde

  YanıtlaSil
 8. Çok yakışıyor ...renk bu takıntısı mı olur ?xoxo:)

  YanıtlaSil
 9. Coook yakismisss e guzele ne yakismazzz
  www.pelininstyle.com

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**