11 Ocak 2012 Çarşamba

İkea Online Alışverişe Başladı

İnternetten alışverişe hepimizin sevdiği adreslerden biri daha eklendi. İkea'da artık online alışveriş başladı. Mağazalarında satılan 8.000’i aşkın sayıda üründen, yaklaşık 5.000 ürünü internet sitesinde inceleme fırsatının yanı sıra, bunların yaklaşık %70’i kadarını internetten satın alma şansı var artık. Özellikle bulunduğu ilde İkea olmayanlar için harika bir fırsat oldu. Ayrıca ürün ne olursa olsun en geç 7 iş gününde teslim ediyorlarmış. Şuan bir de kış indiriminde İkea tadından yenmez olmuş. Online alışveriş fırsatlarını incelemek ürünlere bakmak isterseniz isterseniz tık tık 

4 yorum:

 1. süperrr olmuş.. ikea yı yerinde gezmek çok bunaltıcı oluyodu :)))

  YanıtlaSil
 2. aaa süper bir haber :)

  YanıtlaSil
 3. Bildiğim kadarı ile online alışveriş sadece ikea olmayan iller için geçerli,biz İstanbullular gene ikea mağazalarına gideceğiz :)

  YanıtlaSil
 4. Aynen öyle..Sadece mağaza olmayan illere..Adres olarak istanbul seçerseniz mesela gönderim yapmıyoruz diyor.Bir de tüm ürünler online satılmıyor..Hatta ben geçenlerde istanbula gelecek bir tanıdığın adresine sipariş yolladım, iki günde gelmiş..Gelirken getirdiler. İkea'ya gittiğimde hiçbirini bulamamıştım..

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**