17 Şubat 2012 Cuma

2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Balmain ve Olivier Rousteing

Balmain'i 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonunda diğerlerinden ayıran en büyük özellik 25 yaşında bir gence emanet olması. Düşünebiliryor musunuz yaşıtları daha üniversiteden yeni mezun olurken o dev bir markanın başında. Hikayesi aslında şöyle başlıyor okula devam etmek yerine Esmod Moda Okullarında öğrenim görmek için kaydolup 1,5 takılıp orayı da bırakıyor. Sonra içindeki moda aşkını portofolyosuna ekledikleriyle büyük oynayıp Roberto Cavalli'ye gönderiyor, gelen onayla rüya gibi bir kapı açılıyor. Toskana'da Cavalli'nin yanında 5 yıl. 
23 yaşında, Balmain'de kreatif direktör Christope Decarnin yanında 2 yıllık asistanlık dönemi. Ve Decarnin'in işten ayrılmasıyla Olivier Rousteing 25 yaşında Balmain'in başına geçiyor. Önce resort koleksiyonu şimdi  ilk büyük sınavı 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu. Temelde ki Balmain tarzı rock stiline sadık kalarak hazırladığı koleksiyonla 25 yaşında belki hayal bile edemeyeceği yerde.
Böyle azim içeren hayalinin peşinden koşan hikayelere bayılırım. Kesinlikle motivasyonu artırıyor. Tabi Olivier Rousteing'in şanslı bir adam olduğu ve etrafındaki insanların ona inanmalarının rolü büyük. 

1 yorum:

  1. Balmain favorim kesinllikle

    HEDİYE ÇEKİLİŞİM

    http://selenaycoser.blogspot.com/2012/02/giveawaylancome-hypnose-drama-and-bath.html

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**