9 Şubat 2012 Perşembe

Doğum Sonrası Beyonce

7 Ocak'ta doğum yapmıştı Beyonce henüz 1 aylık çiçeği burnunda  anne. Fizik almış başını gitmiş. Kim der doğum yapmış diye tamam doğum sonrası ben de 15-20 günde eski halime dönmüştüm ama bu kadının hamileliği doğumu falan gizemli geçince insan şu halinin altında bir şeyler aramadan duramıyor.

4 yorum:

 1. ikinci resimdeki göğüsleri dışında hamile kaldığına dair hiç bir belirti yok. küçük göğüslü bir arkadaşımız olduğu için kendisi o resimdeki süt dolu bir imaj sergileyen göğüsleri ufak da olsa bir sinyal çakıyor yoksa sana tamamen katılıyorum :)

  bu arada sen zaten hamileyken de Rüzgar dışında eskisi gibiydin, yavrum olduğu yerde büyüdü, zamanı gelince de çıktı sen yine eski sen oluverdin :)

  YanıtlaSil
 2. fazlaca balık etli görünüyor ....sevgiler

  YanıtlaSil
 3. ya burda bi isler dondu bence de ne bilim victoria's secret mankenleri, natalie portman falan da hamile kaldi dogum yapti sonra gene eski hallerine donduler ama hamilelikleri bir gercek gercekti beyonceninki muamma hakkaten neyse gene de bisey demeyelim:)
  www.pelininstyle.com

  YanıtlaSil
 4. vay be inanılmaz hakikaten...

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**