21 Şubat 2012 Salı

Ebru Şallı Burberry Prorsum Defilesi İçin Londra'da

Dün akşam üstü Londra Hyde Park'ta gerçekleşen 2012 sonbahar / kış Burberry Prorsum defilesini izlemek üzere Türkiye'den Ebru Şallı Tan katıldı. Orada olup dünyaca ünlü yıldız Kate Bosworth ve Burberry kampanya yıldızı Eddie Redmayne ile fotoğraf çektirmeyi ihmal etmemiş. Doğrusunu söylemek gerekirse Ebru Şallı duruşu havası güzelliğiyle dünya yıldızlarına taş çıkartmış. Basının çok ilgi gösterdiği Burberry Defilesine, turkuaz rengi Burberry Prorsum yaz kolesiyonuna ait elbiseseyle katılmış çok şık olmuş gerçekten. 

4 yorum:

 1. Çok doğru bi seçim yapmış turkuaz ona çok yakışmış..


  http://trendsum.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. gözlerini ortaya çıkaran enfes bir tercih! Kadın güzel onu geçtim kendine tırnaklarıyla bir dünya yarattı Türkiye'de ne koca parası ne bir şey kazıyarak geldi. Evlendim çocuk doğurdum diye bırakmadı işi gücü daha çok sarıldı. Dvd'ler çıkardı. Çok yönlü bir hatun!

  YanıtlaSil
 3. Ben ne yapsa bu kadını sevemiyorum, o kadar yapmacık geliyor ki bana! Seçimlerini başkasında görsem bayılırdım ama söz konusu bu hatun olunca ııh diyorum:(

  YanıtlaSil
 4. Kate ' den daha havalı duruyor bu resimde vallahi. Ben çok beğendim ;)

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**