3 Şubat 2012 Cuma

Evde Saç Bakımı, Keratinology by Elidor

Keratinology by Elidor devasal bir paket göndermişti elime ulaşalı 10 gün oluyor deneyip yazmak istediğim için beklettim. Saç kremi, Elektriklenme giderici sprey ve aynası:) kullandıklarım arasında.

Elidor'un Keratinology serisi kuaför sonrası bakımı evde devam ettirmek üzerine kurulmuş. Pico teknoloji ile ki    Pico, televizyonlarda daha sık duyduğumuz nano teknoloji'den 1000 kat daha küçük birime verilen isimmiş. Yani daha derine inip saçlara hızlı ve kısa sürede nüfus ediyor. Pico besin ve keratin kompleksine sahip formüller saç derisinin derinlerine işleyerek saçı besleyip ve yeniden yapılandırıyor. Bu seri tek tek alınacağı gibi hepsi bir arada da kullanılabiliyor.


Saç kremi banyo sonrası yumuşacık ve hızlıca çözüyor saçları, elektriklenme giderici sprey çabuk kabaran saçlar için oldukça ideal. Diğerlerini de en kısa zamanda deneyeceğim. Kuaför sonrası evde saç bakımı yapmak isteyenler için güzel bir seri olmuş.

1 yorum:

  1. bu bakım serisinin fiyatı ne kadar acaba =

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**