29 Şubat 2012 Çarşamba

H&M Kids Bahar Alışverişi

Bu gün süt iznim için evdeyim hazır gün ışığını bulmuşken fotoğraflarını çekip kişisel çarşamba postlarına bir ek daha yazayım dedim. Bir de dedikodu var H&M'in Anadolu Yakasına gelişiyle ilgili bilmiyorum ne kadar doğru. Ben hala bize 60 km uzaktayken Bahar sezonu açılmış bahanesiyle gittim hafta sonu. Daha yazlıklar gelmemiş Bayrampaşa Forum İstanbul'dakine. 
Baharlık tam ara dönem kıyafetler vardı. Renkli jeanler istiyordum bu kanvas tarzı pantolonları buldum incecik kumaşları tiril tiril. Nar çiçeği ve yeşili aldım pantolonlar kendiliğinden kırışık ütülemeden koymuş değilim yani:) Onlara ek askılı jean hakim yaka gömlek ve kırmızı fuları aldım. Şapka'dan sonra yeni takıntım fular oldu. Evdeki penye kumaşlardan Rüzgar'ın boynuna göre olanları kestim kıyafetine uygun takıyorum. Hoş duruyor bence erkek çocuklarında. 
Daha alacaklarım vardı ama Rüzgar resmen ortalığı birbirine kattı yazlık şapkalar gelmiş denetmedi bile. H&M'de aksesuar değişimi olmadığı için ben de almadım ya olmazsa diye. Cumartesi yıkayıp Pazar günü aldıklarımı giydirdim bile. He unutmadan söylenti H&M Mayıs ayında Anadolu Yakası'na açılıyormuş, hadi bakalım gözümüz aydın.

16 yorum:

 1. Çok şekerler hepsi de Rüzgar da çok tatlı olmuş annesi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkürler:) nadolu yakasına bir açılsın rahat rahat alalım artık

   Sil
 2. yaşasın harika bir haber buuuu. peki kids bölümü varmıymış buraya açılanda

  YanıtlaSil
 3. Maşallah çok karizma olmuş bebiş

  YanıtlaSil
 4. H&M nin anadolu yakasına geleceği haberi süper hangi alışveriş merkezi belli mi ?

  Fular görsel açıdan çok güzel birde diş çıkarma evresinde çok faydalı bir aksesuar göğsünü ıslanmaktan koruyabilir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hayır değil, mekan olarak bir şey demediler ama mayıs'da açılacak dediler. Bakalım bekliyorum umarım yanıltmazlar. Ah evet ben de dışarıda önlükle gezdrmeyi sevmiyorum fular dediğin gibi hem şık duruyor hem de koruyor

   Sil
 5. senin kuşlu askını yesinler.. =)

  YanıtlaSil
 6. nasıl da göbişini çıkartmış oturuyor, çok tatlı çokkk :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o göbek hep öyle kutu'cum göbekli bir Türk erkeği kendisi:p

   Sil
 7. merhaba, rüzgar tam reklamlık bebek... çok tatlı:)) fular önlüğe hoş bir alternatif olmuş... benim merak ettiğim yaz için kaç beden alıyorsunuz... rüzgarla aydaş bebeğim var da:) teşekkürler şimdiden... rüzgarı yerime koklayın:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bu aldıkları 1-1,5 yaş. Rüzgo'nun göbeği olduğu için ayındaki kıyafetler ona olmuyor. Bel kısmı olsun boylarını ben kısaltıyorum zaten diye büyük alıyorum. Göbekli bir erkek kendisi :)

   Sil
 8. bayılıyorum bu yakısıklıya :)

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**