9 Şubat 2012 Perşembe

Tuvana Büyükçınar 2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu, IFW 2012

2009 yılından bu yana devam eden ve senede iki kez gerçekleşen İstanbul Fashion Week, Türk tasarımcı ve markaları, yerli ve uluslararası alanda tanıtmayı hedefliyor. 2012 yılının ilk IFW'i gene heyecanla başladı. Çalışıyor olup işten izin alamayışım sebebiyle defilelere katılamadım ama gelen fotoğraflarla görüyorum ki İstanbul Moda Şehri olma yolunda hızla ilerliyor.  
Geçtiğimiz hafta doğum yaptığı için İstanbul Fashion Week'de kendi defilesine katılamayan Tuvana Büyükçınar'ın koleksiyonun finalinde tüm Tuvanam ekibi defileyi izleyenleri selamlamış.  
Business formlara eğlenceli couture detayların eklendiği ve Merve Kırşan’ın yaratıcı yönetmenliği üstlendiği “Ciddiyet Parodisi” koleksiyonunda, tüvit, kaşe, flanel, koton, şifon, yün ve ipek dokuları birbiriyle kombinlenerek, bordo, tarçın, lacivert, kiremit ve gri tonları ağırlıklı olarak kullanılıyor ve 30’larla 40’ların çizgileri 2012-2013 kışına dair farklı yorumları ile yer alıyor.

2 yorum:

  1. çok hoş olmuş, çok beğendim koleksiyonu:)

    YanıtlaSil
  2. anlamadim?11 Şubat, 2012

    modacilari yanliz birakmayip izlemeye gidenler icin yorumlarinizi okudum.kusurama bakmayin ama birini ozensiz deiye elestirirken digerini elbise giydi diye.bu kdr zorlamayin bence kendinizi elestiri yapicam diye.

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**