22 Mart 2012 Perşembe

Doğum Günü Parti Konsepti ve Süslemeleri Balonevi

Rüzgar'ın 1. yaş gününe 3 ay kala radarıma giren bir konuyu sizinle paylaşmak istiyorum. Doğum günü parti konsepti ve süslemeleri. Anadolu yakasına yeni açılan Buyaka Avm'de dün keşfettim Balonevi'ni. İstinyepark Avm ve Bostancı'da iki mağazaları daha varmış. Benim aradğım bir göz Allah verdi iki göz, mağazayı görünce öyle mutlu oldum ki ilk tepkim umarım çok iyi olur satışlarınız hep burada olursunuz oldu:) 
Asıl işleri balon, Türkiye’nin ilk ve tek lisanslı balon üreticileri. Ama konsept mağazalarıyla Lisanslı, temalı, çocuk ve yetişkin kutlamalarına yönelik 2.000 çeşit ürün kapasitesiyle tüm malzemeler var. Walt Disney kahramanlarındanSponge Bob, Dora, Ben10, Spiderman gibi tüm çizgi film kahramanlarının lisansları onlarda.
Beni asıl şaşırtan fiyatları oldu öyle makul ki. Üretici olduklarından her şeyin fiyatını çok uygun tutmuşlar. Bir sürü yol gidip toptancısından alayım derdirtmeyecek kadar hem de. Mesela bir kaç örnek vereyim 8'li tabaklar 6,60 TL, 8'li  şapkalar 5,90 TL .
Daha önce Şarkhan yazımda bahsettiğim gözlükler burada aynı fiyata 8 TL ve çok yaratıcı gözlükler var. Folyo gazlı balonları satın aldıktan sonra 2,5 TL ila 7,5 TL arasında şişirtebiliyorsunuz. Dahası istediğiniz fotoğrafı yazıyı çizdiğiniz her hangi bir logoyu balonlara basabiliyorlar.
Yetişkinler için de çok güzel süslemeler var
Tek tek uğraşamam derseniz,10 kişilik - 20 kişilik doğum günü için ihtiyaç olacak her şeyin  setleri de var.
Pinyata'lar 49,90 TL

Ben çook beğendim Balonevi'ni yok yoktu 1. yaş günü konseptine karar verir vermez soluğu alacağım kesin Buyaka Avm mağazasında. Size yakın değilse online alışveriş imkanı da şurada

Oğlum'un 1. yaş günü Partisini yaptık bitti detaylar burada 

3. Yaş Günü Partisi şurada

7 yorum:

 1. İsmini duymuştum Balonevi'nin.Buyakada açılmasına sevindim.Bugun gidecektim oraya da ugrayacagım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben ne duymuş ne görmüştüm Buyaka'da açılınca farkettim çook işime yaradı :)

   Sil
 2. çoook faydalı bir paylaşım oldu teşekkürler :)
  Kızçe'nin yaklaşan doğum günüsü materyallerini burdan temin edebilirim. Zaten buyaka'yı da merak ediyordum :P

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. işine yaramasına çok sevindim çok seçenek var inşallah uyar biri konseptine:)

   Sil
 3. :)düğün balonlarımızı buradan almıştık:)hey gidi biz hey:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. benim de düğünümde arkadaşlarımız arabalarına pembe balonlar koymuştu kişiye özel balon fikrinden haberimiz yoktu o sıra neler çıkmış şimdi:)

   Sil
 4. Senin benden önce gidiyor olmana çok seviniyorum :)))

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**