12 Nisan 2012 Perşembe

Charlize Theron'un Tokalı Sivri Burunlu Ayakkabısı

Siyahlar içindeki Charlize Theron ayakkabılarıyla patlatmış kombinini. Stella McCartney tasarımı siyah sivri burunlu ayakkabılar bana hitap etmese de ilgi çektiği kesin.            kaynak

7 yorum:

 1. sanki romeo ve juliet sahnesinden fırlamış gibi ayakkabıları..
  çekimlerde değiştirmeyi unutmuş gibi duruyor bence :)

  YanıtlaSil
 2. aşığım bu kadına ama ılk kez giydiği ayakkabısı bana hitap etmiyor ;)

  YanıtlaSil
 3. Her defasında kaynağı justjured yazıyor olup aynı kaynağı tekrar bulabiliyor olman ilginç. Just Jared'i herkes biliyor, senin blogun okunuyorsa böyle küçük oyunlar yapman sayesinde değil. Bence kaynaklara link veriyormuş gibi görünüp vermeyerek kendini küçük duruma düşürme, merak etme izleyici sayın düşmez, artar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belma merhaba,
   evet çok okunan bir blog burası, günde onbinlere yakın tıklanıyor. Ve orjinal içerik, herkeste olmayan şeyler görüp benim yorumumla ve modaerator dediyse doğrudur diyerek geliyorlar.

   Justjured'dan besleniyor bu blog çoğunlukla, en net fotoğraflar pixeli yüksek halde orada oldugu için çoğu kolajı oradan çıkarıyorum.


   KAYNAK yazmayı başlatan 2-3 blogdan biriyim, her şey yalın ve şeffaf bu blogda müsterih ol;)

   Algıda seçicilik burada başlyor zaten çoğu kişi bakıp göremiyor ben oradan farklı malzeme oluşturabiliyorsam bu benim bakış açım.
   Bu yazıya konu olan senin "oradan olmadığını" ima ettiğin jusjured linkini ekliyorum.


   http://www.justjared.com/2012/04/11/charlize-theron-stella-mccartney-boots/

   Sil
 4. İyi ama yorumda yazdığın link'te de göreceğin gibi sitenin adı Just Jared, "Just Jured" değil. Kaynak yazmanı elbette takdir ediyorum, doğrusu budur ama kaynaklarının genelinde imla hataları, hatta iki farklı yazında aynı kaynağı kullandıysan tıpatıp aynı imla hataları olunca kaynaklarını gizlemek isteyerek bunu kasten mi yapıyor diye düşündüm ister istemez. Dediğin gibi Just Jared okumak istesem oraya giderim, buraya senin seçimlerin ve yorumun için geliyorum herkes gibi, zaten o yüzden üstteki yorumumda da yazdığım gibi bu hareketine anlam veremiyordum. Şu an yanıtında da çok defa sitenin adını yanlış yazmandan anlıyorum ki sanırım gerçekten imla hatası yapıyormuşsun.

  Algıda seçicilik şu bakımdan olabilir, okuduğum bloglardan tıklayarak internette gezmeyi severim, beni güzel sitelere yönlendiren bloglara daha sık uğrarım. Kaynaklar çıkmaz sokak misali tıklayınca bir yere gitmiyorsa veya yanlış yazılmışsa işe yaramaz oluyorlar. Madem gerçekten farkında olmayarak yanlış yazıyorsun o zaman bir okuyucun olarak senden ricam "Kaynak" linkine üstteki cevabında yaptığın gibi kopyala+yapıştır yapman, böylece hem okuyucunun daha çok işine yarar hem de benim gibi yanlış yorumlayan başkaları çıkmaz. Yanlış anlama için ayrıca özür diliyorum.

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**