5 Nisan 2012 Perşembe

Christian Louboutin Sex Yazılı Ayakkabı

Christian Louboutin'den efsane olacak cüretkar bir ayakkabı. Ten rengi, sivri burunlu topuklu ayakkabıların ilginçliği üzerinde Sex  yazılmış olmasında. Jennifer Lopez, Katy Perry ilk tercih edenler arasında. Ayakkabıların fiyatı Türk Lirasıyla 2,500 TL. Siz neler düşünüyorsunuz giyer misiniz?   kaynak

14 yorum:

 1. aslı şenata05 Nisan, 2012

  sanatçı olsam giyerim =)

  YanıtlaSil
 2. Çok sexy bi ayakkabı, çok beğendim ama ben kullanamam ;)

  YanıtlaSil
 3. çok zarif ve hoş görünüyor ama bilmiyorum ki bizde ne derler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. işte o kaldırabilen ortam olmalı, hoş ben gene de giymezdim:)

   Sil
 4. subliminal mesajlara bir gönderme gibi olmuş. Türkiye'de erkekler baktıkları her yerde seks vb. temalar görüyorlar zaten, bu ayakkabı kifayetsiz kalır :)

  YanıtlaSil
 5. eda taşpınar'da bunun siyahı vardı modavesosyete adlı blogda görmüştüm linki
  http://modavesosyete.blogspot.com/2012/02/eda-taspinar-n-sexi-ayakkablar.html
  burada ben hiç sevmedim aybike'nin dediği gibi subliminal mesaj gibi düz olanı daha hoş bence sevgiler

  zülal

  YanıtlaSil
 6. bu arada parmaklarda içinde can çekişiyor:)

  YanıtlaSil
 7. eleştirmek için değill ama sıkı bir takipçiniz olmama rağmen bazı yazım hatalarınız beni üzüyor..son cümlede giyermisiniz diye sormanız gerekirken giyinirmisiniz şeklinde ifade edilmesi gibi..tabiki bir pekiştirme sözü olmasına rağmen tabiki de diyerek de nin sona yerleştirilmesi de aynı derecede kötü..hergün onlarca kişi burayı okuyor ve bu kötü kelimeler ağızdan ağıza yayılarak doğrusu buymuş gibi algılanabiliyor..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ister istemez oluyor hatalar doğru. Bu uslupla yapılan her eleştiriye açığım. Hemen düzeltiyorum, teşekkürler

   Sil
 8. sevgili zeytin, yazım yanlışları ile bu kadar ilgilisiniz o halde giyinir MİSİNİZ diye yazılacağını da biliyorsunuzdur değil mi? :)

  YanıtlaSil
 9. sevgili adsız hergün televizyonda yayımlanan ve adı bugün ne giysem olan bir program dikkatini çekmiştir sanırım..doğrusu giymektir aksi halde programın adı bugün ne giyinsem olurdu..bunun gibi pek çok örnek verebilirim ama iyisimi sen türk dil kurumu sözlüğüne bakıver..Ama eleştirinde misin ekini ayrı yazmam gerektiğini söylüyorsan onda haklısın ancak anafikrimiz kelimelerin yanlış kullanımıyla ve dilimize yerleşmesi ile ilgiliydi yoksa de ler da lar sözkonusu olursa bütün internet alemi sınıfta kalırız...

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**