25 Nisan 2012 Çarşamba

Şapka, Babet, Gözlük

Bir fedora, bir gözlük, bir babet. Hafta sonu dolaba eklenenler.

 Bu arada Shoeslab Mağazalarıyla ilgili kötü bir tecrübe yaşadım. Bünyesinde Diesel, Lacoste gibi ürünler satan Özlenir Giyim'in sahibi olduğu Shoe lab'da ayıplı ürün satsalar bile iade almıyorlar. Onu geçtim değişim kartı sistemi bile yok. Cüzdanınızda değişim kartını taşıyıp uygun gördüğünüzde cüzdanınızdan çıkarıp dilediğinizde alabileceğiniz medeniyet de uğramamış onlara. Mesela koca bir çizme aldınız ama olmadı, değiştirmek için çizmeyi peşinizde sürüklemelisiniz.

 İade yok ama değiştirelim diye aldıkları ürünü kendi mağazalarında tutup arayacağız diye aranmamak, her telefona döneceğiz diye vakit kaybettirmek, ayakkabının akıbeti ne oldu dediğinizde fabrikaya gönderdik bakıyorlar deyip oyalamak ve telefon + mağazaya ziyaretle geçen 2 ay sonunda ayakkabınızın değişim süresi dolmuş deyip almamakta onlarda. Kısacası paranızla rezil ediyorlar, çalışanlarını bile bezdirmiş Shoes Lab -bunlar ne ki geçen bir ürün getirdiler bariz ayıplı asla iade almıyorlar - diyen mağaza müdürü düşünün.

Ben ayakkabıyı  değiştirip bu babetleri aldım ama tamamen uğraşmalarım sonucu. Başkası olsa çoktan vazgeçerdi.Yani diyeceğim arkadaşınızı tatile gidince, sevdiğiniz markayı iade işleminde tanıyorsunuz.

3 yorum:

  1. ınanmıyorum ne kadar ayıp oyle markalar satıp bu halde olmak cok yazık...dolabına ekledıklerın gercekten benı tatıl havasına soktu

    YanıtlaSil
  2. bezdirdiler ama yılmadım hoş bir daha tercih etmeyeceğim kesin çok beğendiğim bir şey sadece orada satılmadıktan sonra

    YanıtlaSil
  3. Tatsız olmuş gerçekten...

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**