4 Mayıs 2012 Cuma

Tuba Ünsal'ın Deri Ceketli Kombini

Tuba Ünsal'ın deri ceket ve elbise ikilisiyle yaptığı baharlık kombini dumanı üstünde daha dün akşamdan. Valentino 2012 Güneş gözlüklerinin Lansmanına Rüzgo'nun diş çıkarma&çıkaramama stresi yüzünden katılamasam da harika fotoğraflar elime ulaştı. 
Bu postu hazırlamadan önce ropörtajlarını okudum. Takıp takıştırmayı giyinmeyi sanat dalı olarak gördüğünü ve mottosu'nun Rock'n Roll olduğunu söylüyor. Yani her şeyi çok fazla önemsemeyen bir yaşam stili. Bunları bildikten sonra onun giyim tarzını daha iyi anlayabiliriz sanırım. Modernle klasik parçaları karıştırmayı seviyor. Deri ceketi, elbisesi, Chanel'indeki yeşil kuçusu ve tüm bloggerların favorisi friendship bileklikler hepsini bir kombinde ancak Tuba Ünsal mixleyebilirdi. 

Bir de unutmadan nar çiçeği rujuna bayıldım!

8 yorum:

 1. ayakkabıları enfes bu bantlı ayakkabılar çok popüler her yerde rastlıyorum

  YanıtlaSil
 2. bu kadının tarzına hastayım!başkası denese kendini rezil edebileceği,ne bulsa üstüne geçirmiş görüneceği parçaları o kadar iyi yakıştırıyor ki,dediğin gibi bir o yapabilirdi =D
  http://bizimkiz.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 3. Ayakkabılar enfess ama dediğin gibi ruju da çook güzel:)


  http://photoandfashion-diy.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 4. Deri cekete bayılıyorum:)

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**