14 Haziran 2012 Perşembe

Carnivale Studio

Biraz dekorasyon biraz aksesuar çokça el emeği Carnaval Studio ile tanıştırmak istiyorum sizi. Lale'nin 2010 yılında oluşturduğu markasının ismi. 
Şenlikte yakından inceleme fırsatım oldu ahşap ancak bu kadar güzel işlenir diye düşündüm. Hepsini elinde tek tek yaptığını ve sadece birer adet olduğunu belirtmek istiyorum.
Pop art kolyeler, markasıyla özdeşleşen minik kuşları, bıyık broşlar, dekorasyon için ince bir zevkle boyanmış harfler, fabrikasyon olmayan belki büyük mağazalarda bitti diye üzüldüğünüz o harfli dekoratif yazıların daha kişiselleştirilmiş zevkli hali.. Ürünleri Beyoğlu'nda Pera Müzesi ve La Mariquita'da satılıyor. Online satışı da şurada Ben çok sevdim Carnivale Studio'yu paylaşmak istedim umarım sizinde hoşunuza gider.

2 yorum:

  1. ben o tarihlerde urlada oldugum için gidemedim :( ama ezip gördüğün için çok şanslısın :) ne guzel kareler... her biri çok ozel ve sevimli,:) eline sağlık lalişimin :)

    YanıtlaSil
  2. Hepsi çok zevkliydi, ıvır zıvır öyle çok stand vardı ki işe yarar zevkli ve tatlı ürünlerin olduğu Carnivale Studio kesinlikle ayrı postu hak ediyordu:)

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**