7 Haziran 2012 Perşembe

Madonna'nın İstanbul Macerası

Madonna, 19 yıl aradan sonra konser vermek için İstanbul'da. Yanında 1988 doğumlu  Müslüman sevgilisi Brahim Zaibat, kızları Lourdes, Mecy ve oğlu Rocco ile birlikte özel jetiyle giriş yaptı. 
 
Özel merakından mı sevgilisinin Müslüman olmasından mı bilemiyorum ama Ayasofya ve Sultanahmet Camii'lerini gezmeyi ihmal etmemiş. Siyah eşarplı olan ta kendisi.
Müzik çevreleri son 2 yıldır gençlerle aşık atmaya çalıştığı için pek başarılı bulmuyor albümlerini, Türkiye konserinin pek heyecanlandırmadığı konuşuluyor. 

Ama neresinden bakarsanız bakın o Madonna, 53 yaşında da olsa, kollarındaki sarkıkları deli gibi sporla kas yapıp kapatmaya da çalışsa enerjisi yeter. 24 yaşındaki sevgilisiyle gençlik iksirini alıyor, akşam TT Arena'da yer yerinden oynayacak eminim.  

Hürriyet gazetesinin haberine göre Boğaz'ı yapay göl sandığı konuşuluyor. Yalnız bu adet oldu farkında mısınız Türkiye'ye gelip gaf yapmadan dönen selebriti yok. Ya gazetelerin abartması ya gerçekten genel kültür sıfır her gelende.                                   hürriyet &justjared

2 yorum:

 1. O olay boğaz değil suadiyeyle alakalı diyenler de var... ama şu gaf olayının moda olduğu da doğru... basına da güven olmaz .. peah neyse ne müziğine bakarım yeter..

  Sevgiler..
  Yej!
  http://hippilazman.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. madonna'nın sevgilisi 1988'li mi? benden bile 10 yaş küçük. madonna naaptı böyle?:) neyse mutluluklar tabii :D

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**