5 Temmuz 2012 Perşembe

2012 Zara İndirimi Başladı

Hepimizin heyecanla beklediği Zara indirimi başladı. Az önce Metrocity Zara'dan yetkililerle konuştum kesin bir bilgi, mağazaya gittiğinizde aa yarınmış diye dönme ihtimaliniz yok:)!

Kadın, erkek, çocuk her bölümde geçerli olan indirimin oranı üründen ürüne değişiyor. Eğer aklınızda parçalar varsa ilerleyen günlere bırakmadan alın, sonraki günlerde indirim oranı yükselse de ürünler kalmayabiliyor. Şimdiden keyifli alışverişler:)!

5 yorum:

  1. Almak istediğim 1-2 parca vardı.Dun, bu sabah erken gitmeyi dusunuyordum ama sonra vazgeçtim, sanırım biraz da modumla ilgili, zaten ilk indirimde azıcık bir şey indiriyorlar. Akşam maalesef yine Cevahir Koçtaş'a gitmem gerekiyor, eh gitmişken Zara, Oysho, Zara Home ve Massimo Dutti'ye de bir bakarım :))

    YanıtlaSil
  2. evet ilk seferde biraz az oluyor ama zaten almak için gözden çıkarıldıgını düşünürsek ne kadar inse kar kardır:) akşama iş çok desene

    YanıtlaSil
  3. iş çıkışı hedef belli:))

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**