11 Temmuz 2012 Çarşamba

Kıbrıs'tan


Senelik iznimizin bir haftasını Kıbrıs'a ayırdık. 2. günümüz bu gün. İki yıl önce gelip memnun kaldığımız Kaya Artemis'e geldik gene. Şarj aletimi bulabilseydim dün gelir gelmez yazmaktı niyetim. Bu arada Rüzgo bizi hiç üzmedi ama yemek yemiyor hava değişiminden sanırım neredeyse meyve ile yaşıyor. Blogumu çok özledim uzun uzun yazmak için sabırsızlanıyorum. Ufak bir giriş olsun bu,  fotoğrafları ayarlayıp günü gününe yazmaya çalışacağım. 

6 yorum:

 1. tatil kuşları sizi çok tatlısınız ana - oğul ya masallah, bende yarın sabah 1 yıldır özlediğim ve hayalini kurduğum tatile nihayet çıkıyorum...eylül'e kadar gelmeyi düşünmuyorum, kimse tutmasın beni :)

  YanıtlaSil
 2. Baya yanmışsın gbii görünüyor iyi tatiller :)

  www.nzlsyn.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. Offf yemek problemini bizde yasıyoruz bir aydır meyve bisküvi ve muhallebi üçlüsü ile yasıyoruz.genel bir durum sanırım.size bol gezmeli,çok gülmeli nefis tatiller diliyorum :)

  YanıtlaSil
 4. İyi tatiller =))Bu fotoyu görünce Zeynomun 1 yaşında yaptığım tatilim aklıma geldi o zamanlar açıktım saçlarımda aynen böyleydi ve çok benziyoruz bu fotoda=)

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**