27 Ağustos 2012 Pazartesi

Gülben Ergen'in Doğum Günü Kombini

Parlak ten rengi çorap, kalın baldırlarını ortaya çıkaran siyah bir şort, kahve rengi çizmeler, başına bağladığı yemeni daha neyini saysam bilemedim. Bir kombin birbirinden bu kadar alakasız bu kadar özensiz olur ancak. Doğum günü kızı 40. yaşına girdiği için karalar bağlamış gibi. Gülben Ergen günlük hayatta giyim konusunda çok başarısız, bilen birinden acil yardım almalı derim.                       hurriyet.com

6 yorum:

 1. karalar bağlamış lafına koptum :D:D:D


  semforever-semforever.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. parlak ten rengi çorap satılmıyor bile nereden bulmuşda giymiş ayrılık depresyonundan bu giyim tarzı

  YanıtlaSil
 3. Allaiiim bu ne kotu kiyafet:))) uzgun herhalde:)))

  YanıtlaSil
 4. mutsuz bu kadın mutsuzluktan ne giydiğini düşünecek halde değil

  YanıtlaSil
 5. Buna bakmak bile beni yordu. Yazık olmuş.

  YanıtlaSil
 6. çizmelerdeki renk ve doku uyumsuzluğunu saymazsak salaş bir şıklığı var. parlak ten çorap olmasa daha iyi olabilirmiş tabi ama olması bir felaket yaratmamış. artık az satılıyor olması genelin talep etmediği anlamına gelir ki esas şıklık 'bu senenin trendi' kafasından çıkabilmekle başlar. yemenisi ve onu tamamlayan takıları, bol bluzu ve onu dengeleyen kısa eteği ve de bütüne hareket katan çantasıyla kendi gibi sıcacık bir havası var. ayakkabılar hariç çok sevdim :)

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**