28 Ağustos 2012 Salı

İlham Veren Giyinme Odaları

Kadın olup giyinme odası hayali kurmayan var mıdır? Şöyle sıkış tıkış olmadan jeanler ayrı bir bölmede, pantolonlar ayrı, çantalar dekorasyon eşyası gibi itinayla yerleştirilmiş. Bir yüzük almak için takı kutusunu baş aşağı etmeden kolyelere karıştırmadan kutusunda bulmak, yazlık sandaletlere mevsim kış olsa bile kutularda değil raflarda ulaşmak. Hayali bile güzel. Giyinme odası dedin mi oranın tek başrolü giyim kuşam olmalı. Bu görseller güzel ilham verenlerden.

Beyaz duvarları olan kıyafetleri görebileceğim ve tozlanmayacak şekilde organize edilmiş bolca aynanın olduğu  şatafatsız eğlenceli bir yer beni çok memnun ederdi:)

9 yorum:

 1. Son görseldekinden istiyorum ben de..bol dolaplı:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. geniş geniş keyfe göre ayırarak koymak harika olurdu:)

   Sil
 2. Ben de en son fotodaki giyinme odasını beğendim. Açık dolap şekilinde olanlar aslında kullanışlı ama kıyafetlerin açıkta olmasından dolayı toz olacağını ve bununda kıyafete sinme riskini düşününce kapalı dolap en mantıklısı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. benim de en hoşuma gidenlerden oldu o, açık olduğunda toz olmama imkanı yok camdan içinin görülebildiği alanlar şart

   Sil
 3. Kesinlikle en sondaki giyinme odası. Ama bana bu düzen çok fazla çünkü ne kadar düzenlersem düzenleyeyim 2 gün sonra herşey karman çorman. Ben karışıklık seviyorum sanırım:):):)


  http://photoandfashion-diy.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 4. Gerçekten harikalar insanın baktıkca bakası geliyor:)

  YanıtlaSil
 5. Şöyle bi giyinme odası için birçok şeyden fedakarlık yapabilirdim:)Ama içi sürekli yeni kıyafetlerle dolacaksa güzel tabi:)

  Sevgiler

  YanıtlaSil
 6. benimde bir giyinme odam var 1 . resme çok benziyor bence olmaması daha iyi temizligi çok zorrr :)))))

  YanıtlaSil
 7. rüya gibi son odaya bayıldımm beyazlar çok şık

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**