9 Ağustos 2012 Perşembe

Mayo'yu Sadece Anneler Giyer Sanıyorsanız Yanılıyorsunuz Mayo Yılı

Eskiden fiziklerine güvenmeyen ya da kültürel şartlardan bikini giymek istemeyenlerin "bikini giyemiyorsam mayo giyerim" diye bir düşüncesi vardı. Her zaman ikinci tercih olan mayo son bir kaç yıldır zirveye oynuyor. Yani mayoyu sadece kafalardaki imajla anneler ya da orta yaşlılar giyer devri kapandı. Dünya starlarının düzgün fiziklerine rağmen mayolu boy boy fotoğrafları, klasik parçalardan ziyade mayolardaki çeşitlilik ilgiyi tekrar onların üzerine yöneltti.

Eda Taşpınar'ın üzerindeki gibi Brezilya Kesim derin hatları olan mayolar masumiyetlerine cüretkarlık kattarak ilgi çekmeye devam ediyor.                                               kaynak

Sizin terchiniz nedir? Bikini mi? Mayo mu?

5 yorum:

 1. çok klas mayolar var ille anne olmak gerekmiyor bence. Lindsay da genç yaşta yaşlananlardan.

  YanıtlaSil
 2. bikiniden vazgeçmem mayo ile yanmayı sevmiyorum hem yaşlanınca zaten giyicem mayo gençken giyinmek lazım bikini

  YanıtlaSil
 3. bende bikiniciyim. kurumasida daha kolay :)

  YanıtlaSil
 4. herşey hatlara bakıyor bence..yaşın falan önemi yok...Eda Taşpınar gibi "Taş" bir vücut ne giyse yakışıyor...genç ama çok kiloluysan da mayo toparlayıcı olabilir..

  YanıtlaSil
 5. aslında çok güzel mayolar rihannanınki özellikle çok güzel ama bikini ile ilk günler bronzlaşıp mayo ile devam etmek benim tercihim :)

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**