8 Ağustos 2012 Çarşamba

Natalie Portman'ın Gelinliği

31 yaşındaki Natalie Portman iki yıldır birlikte olduğu nişanlısı Benjamin Millepied'le Yahudi geleneklerine göre  hafta sonu evlendi. Gelinliği dikkatimi çekti, sade olan şeyleri sevmeme rağmen bu kadar sadelik beni bile kastı. Rodarte tasarımı midi boy, asimetrik kesim kolları tülden gelinliği son dönemde gördüğüm en kötü gelinlik olarak kayıtlara geçebilir.            kaynak

15 yorum:

 1. bence de çok kötü hele kolların durumu nedir öyle..

  YanıtlaSil
 2. ben kusursuz olmaya kasmayan herkesin, özellikle de ünlülerin bu halini seviyorum, gelinliği saçı hatta hiçbirşeyi beğenmesem de.

  YanıtlaSil
 3. kötü kötü kötü..mididen nefret ederim zaten!

  YanıtlaSil
 4. bu boy bir elbise bacakları kısa gösterir birde altına babet giymiş hepten batırmış

  YanıtlaSil
 5. hiç beğenmedim. gelinlik giyinilince peri gibi olunur. eser yok bunda.

  YanıtlaSil
 6. sadeligi bir derece ama etek boyu cok fena. Midi boy bir gelinlik icin bence cok kotu bir secim. Ya mini olmali ya maxi

  YanıtlaSil
 7. Çok daha güzel duran midi boy gelinlikler gördüm. Çok özensiz.

  YanıtlaSil
 8. Midi boy gelinlikleri her zaman begeniyorum ama bu gelinligin kollarinda bir problem var gibi.kisa kollu veya kolsuz olsa daha guzel olurmus ama dogalligi hosuma gitti,abartili dugun organizasyonlarini sevemedim.

  YanıtlaSil
 9. Midi boy gelinlikleri her zaman begeniyorum ama bu gelinligin kollarinda bir problem var gibi.kisa kollu veya kolsuz olsa daha guzel olurmus ama dogalligi hosuma gitti,abartili dugun organizasyonlarini sevemedim.

  YanıtlaSil
 10. Gelinliği değil ama,çiçekten taç ile birleşen duvağını sevdim.

  YanıtlaSil
 11. Gelinliğin modeli çok güzel ama keşke biraz daha uzun olsaydı,Natalie Portman'ın doğallığını çok beğendim kesinlikle Türk gelinleri örnek almalı:)

  YanıtlaSil
 12. küçük kız çocuklarına benzemiş masum ve güzel olmuş bence

  YanıtlaSil
 13. yok yok olmamis. sade tarzi sevsem de bu beni de kasti. Ayrica gelinlikte midi tarzini sevmiyorum, ya yere kadar olmali ya da kisa:) Natalie bize sorsaydi soylerdik valla:)

  YanıtlaSil
 14. Natalie Portman a bayılırım.
  Çuval giyse yakışır öyle de olmuş ama gelinlik benim ne kendime tercih edeceğim ne de başkasında görmek isteyeceğim bir model değil.
  Gerçekten kötü !
  Keşke daha güzel bir model seçseymiş.

  YanıtlaSil
 15. Sanırım annesinin falan, çünkü bu model olarak da vintage gözüküyor.

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**