15 Ağustos 2012 Çarşamba

Oğulcan Engin'in Giyim Tarzı

Bugün blog'da görmeye alışık olmadığınız bir isim Seda Sayan'ın 22 yaşındaki oğlu Oğulcan Engin var. Onu buraya taşımamın sebebi modaya olan ilgisi. Giyinmeye en az bir kadın kadar yatırım yapması. Türk erkeklerinde alışık olmadığımız renkli giyim tarzı.
Dar paça turkuaz renkte pantolonu, kuru kafalı boncuklu bileklikleri, Christian Louboutin'in 1800 TL'lık  kadife üzerine armalı spike çivili mokasen ayakkabıları hepsi orjinal hepsi trend her parçayı rahatlıkla üzerinde taşıması. Bahsettiğim kadar sıradışı Türkiye için değil mi ? Nasıl buldunuz giyim tarzını?

10 yorum:

 1. italya'da pantolon bu boyda olmazsa asıl göze batarsınız türkiyeye uyarlamak istemiş ama çok laf yiyordur alışık değil türk halkı

  YanıtlaSil
 2. para çok tabi annesi kazansın o yesin 1800 tl bir ayakkabı yuh

  YanıtlaSil
 3. kol düğmelerine bayıldım bayıldım :)
  annesinden örnek alıyor sanırım :)
  bence şık ve iddialı kombinler yapıyor :)


  begumyagci.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. İkinci adsızla aynı görüşü paylaşıyorum. Annesi ekran önünde para kazanmak için yapmadığını bırakmasın, oğlu çatır çatır yesin... Hehhe kolay kazanılan para kolay harcanıyor:)

  YanıtlaSil
 5. Bileklikler gerçekten güzel ve saat :)

  YanıtlaSil
 6. pijama bu ayo!))))))))))))))))))))))))))))))

  YanıtlaSil
 7. BU çocuk 22 yaşından büyük ! Seda Sayan kendi yaşını küçültmek için oğlunun yaşını da küçültüyor. Ben 22 yaşındayım. Annem hep der sen karnımdayken bu çocuk kocamandı diye!

  YanıtlaSil
 8. Bu delikanlının, CL ayakkabıları bir zamanlar babalarımızın röptüşambr denen pijamalarının üstlerine giydikleri ev giysisi(sabahlığı) modası vardı. Hatta eski Türk filmlerinden özellikle röptüşambr'lı Nuri Alço'yu hatırlarsın belki:) Hah işte o yıllar bir de evlerde yine bu CL ayakkabı modeline çoook benzeyen kadife erkek ev ayakkabıları da vardı. Yani uzun lafın kısası benim için çok itici.Değil CL, feriştahı yapsa ben yine o pabuçları aldırmam, giydirmem:)

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**