24 Ağustos 2012 Cuma

Yeni Makineyle Bir Kaç Kare

Blogger olmak, güncel olmak anı yakalamak dışında yediğin, içtiğin, giydiğin, gördüğün her şeyin fotoğrafını paylaşma arzusu veriyor insana. Dışarı çıkarken fotoğraf çekmek için telefon dahi olmadığında çıplak hissediyorsun kendini. Çevrenizdekiler bir süre sonra alışıyor zamanlı zamansız fotoğraf çekme isteğinize. Tabak masaya geldiği anda fotoğraf çekme telaşına girince etrafınızdaki kişiler yemeden bekliyor önce fotoğraf çekilsin diye sonra yol kenarında giydiklerinizin fotoğrafını çekerken ne yapıyor bu bakışlarını görmezden geliyorsunuz. Ve hep daha iyisini sunma isteği ki bence bu heyecan en güzeli. Bloga yatırım fotoğraf makinesiyle olur kanaatindeyim öyle lensler var ki en sıradan kareyi bile harika çekiyor. Ne zamandır iyi bir fotoğraf makinesi istiyordum bloga siftah yapıp koyamasam da canon 550 D alalı 3 hafta oldu bunlar ilk çektiğim kareler. Yavaş yavaş öğreneceğim artık makineyi.

10 yorum:

 1. güle güle kullan canım. süper bir seçim. bende ne zamandır bakınıyorum ama biraz daha elim rahatlayınca alabilirim ancak. Aklımda Nikon 5100 yada bu var bakalım kısmet :)

  YanıtlaSil
 2. Teşekkürler, fotoğraf daha önce çekmemişim dedim çözünürlük öyle iyi ki çektikçe çekesi geliyor:)

  YanıtlaSil
 3. güzel günlerde gzel fotolar iiçin kullan. bizle de paylaşmayı ihmal etme :)

  YanıtlaSil
 4. daha çok kişisel fotolar çek

  YanıtlaSil
 5. Ben de aynı makinayı kullanıyorum çok memnunum, sen de güzel günlerde kullan canım, sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. fotoğraf kalitesi çok güzel memnun kalmamak elde değil :)

   Sil
 6. Hayırlı olsun. İyi günlerde kullan!
  kyurdu.blogspot.com

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**