26 Eylül 2012 Çarşamba

Altta Eşofman Üstte İpek Bluz

Sadece yazıya döküldüğünde havada kalacak görselde birleşmeyince burun kıvrılacak bir hal içinde Ali Larter.  Bıçak sırtı bir kombini var  sevdiğimden emin değilim kötü de bulmadım. Belki de altta eşofman olma fikri ön yargı yaşatıyor. Siz nasıl buldunuz?

7 yorum:

 1. selam,
  Olmaz bence moda falan yok yani herşeyin de bir yakışırı var.
  isim hakkını kullanmak budur sanırım ...
  ünlüyüm diye akım yaratmak herşeyi esgeçmek :)
  sevgiler

  satış butiğim açıldı bu arada ziyaret etmek isterseniz:
  chfashiontrendbutik@blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. Ben çok beğendim.Eşofman bol olsaydı evet olmazdı ama dar kesim oluşu durumu kurtarmış bence hoş:)Ön yargılı olmamak lazım :)

  YanıtlaSil
 3. aslında abes durmamış.. hatta parlak eşofmanlar olur ya onun gibi duruyor ipekten ziyade... eşyaların tarzları nasıl giyersen o şekle uyar gibiler... aman sonuçta ipekle eşofman giyilmez diye bir kanun yok =) Hatun yapmış kötü de olmamış ^^

  YanıtlaSil
 4. hmm altındakileri yadırgadım ben. sivri burun stilettolar. ama başka da ne giyilebilirdi? bootie? platform sandalet? spor ayakkabı? beeeelki wedge sneaker olurdu, o da giymeden anlayamıyorum. üstte büyük bir sorun yok, alt garip... ya da bilmiyorum she couldn't make it work...


  www.decodeniquo.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. bence fena olmamış yakıştırmış sonuçta

  YanıtlaSil
 6. Bence çok hoş ve cesur bir kombin olmuş. Kuğuçe'nin dediği gibi, işin sırrı alt parçanın dar kesimli oluşunda. Ben giyiyor olsaydım altına ince bantlı, düz bir sandalet tercih ederdim. Bodrum işi gibi bir şey bile olabilir. Sandalet olunca paçalar çok çok azıcık yukarı çekilebilir belki, bilemiyorum. Ona ayna karşısında karar vermek lazım :) Yine de bu tip ayakkabı da fena durmamış veya Ali Larter kendisine yakıştırmayı bilmiş.

  Evren

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**