17 Eylül 2012 Pazartesi

Çağla Şikel'in Annelik Halleri

Evde olup Bugün Ne Giysem programına bakmayan yoktur değil mi? Oradaki kararları doğru bulun bulmayın program son hız devam ediyor. Yeni sezonda Jüriye sevdiğim isimlerden Çağla Şikel'de katıldı. Ben çalışıyor olduğum için izleyemiyorum ama sosyal medyada dönen şu fotoğrafı görünce paylaşmadan edemedim.
2 erkek çocuk sahibi Çağla Şikel 6aylık bebeği Uzay'ı hala emzirdiği için çekim aralarında süt sağıp, biberonları  sterilize ederken fotoğraflanmış. Akan sütler elbisesine geçmesin diye dekoltesini kağıt mendillerle kamufle etmiş. Annelik halleri için çok doğal, hala emzirebildiği için (işe başlama stresiyle 3 ay sonunda sütüm kesilmişti hep içimde kaldı daha çok emzirebilmek) de harika bir kare.

7 yorum:

 1. gerçekten mükemmel bir kadın bu ya! yaptığı işler,özel hayatı,çocuklarına olan ilgisi...her şeyiyle takdiri hak ediyor,ne giyse yakıştırıyor,helal olsun valla.
  http://bizimkiz.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. her haliyle çok zarif bi kadın :)

  diorkii.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. ben de evde olduğum zamanlarda izliyorum.. genelde çok hoş seçimlerde bulunuyor. özellikle yakalı elbiselerini çok beğenmiştim.. Annelik hem güzel hem de zor.. :)
  sevgiler
  http://sinemspinkdiary.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 4. ayy cnm yaa cok severım caglayı ama programda cok sert elestriler yapmıyo sencede ?

  YanıtlaSil
 5. Ben dün gece denk geldim ilk kez (tekrarını veriyorlar sanırım)..yine cok şık ve hoştu..ancak eglencelik bi program için cok sertti yorumları..tek elestiri m onları biraz yumuşatmalı..neticede kıyafetleri cekistirip egleniyoruz sadece

  YanıtlaSil
 6. Çağla' yı bende beğenirim ve emziriyor olmasına çok sevindim. Bizden biri gibi :) hehehee o ne demekse anladın sen :)) hahhaaaa. Hele yazın bikinili resimleri yokmu kıskanmamak mümkün değil. 2 çocuk ve hala fit. Tebrikler Çağla.

  YanıtlaSil
 7. Helal olsun gerçekten, Annelik her yerde aynı demek... Takdir ettim...

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**