14 Eylül 2012 Cuma

IFW Ekim 2012 Defile Takvimi ve Karaköy Antrepo 3 Nerede


İstanbul Fashion Week'e geri sayım başladı. Bu yıl daha profesyonel ellere teslim IFW. New York, Londra, Milano,Berlin, Moskova, Tokyo, Sidney ve Hindistan gibi dünyanın önde gelen  moda haftalarını düzenleyen IMG ile işbirliği yapılmış. 10 Ekim 2012 itibariyle başlayacak olan senenin ikinci Fashion Week defile takvimi'nde 34 moda tasarımcısı, 5 marka ve 2 IMA etkinliği var.

Türkiye'nin en seçkin Moda Tasarımcıları ve Markaları 3 gün boyunca 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarını tanıtacaklar. IFW bu yıl yeni yerinde Türkiye Denizcilik İşletmeleri'ne bağlı Karaköy Antrepo 3'de.

Peki Karaköy Antrepo 3 nerede,
Tophane'deki nargilecilerin önünden Kabataş'a doğru düz devam ediyorsunuz. Deniz tarafından ilk sağa dönüp önünüze çıkan binaya giriyorsunuz. Hatta İstanbul Modern'le girişi aynı yerden. Bir bina İstanbul Modern diğer bina Antrepo 3. Karaköy değince yeri yanıltmasın sizi Karaköy'e gitmeyin Karaköy Antrepo 3 Tophane'de.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**