13 Eylül 2012 Perşembe

Moda Haftası'na Çocuk Girer mi?

Victoria Beckham'ın kızı Harper Seven Beckham
Alexander Wang'in yeğeni Aila Wang
Moda Tasarımcısı Alexander Wang'in fenomen'e dönüşen yeğeni minik Aila Wang en tatlı haliyle defile koridorlarında görüntülenmişti daha önce. New York Fashion Week'te de "en tasarım siyah elbiselerini" kuşanmış ( kız çocukların siyah giydirilmesine bayılıyorum!) yerini almış. 

 Victoria Beckham ise; defileye çocuk götürme işini bir tık daha yukarı taşıyıp 1 yaşındaki kızıyla front row'dan yani en ön sıradan izledi Moda Haftası'nda koleksiyonları. Türkiye'de görür müyüz acaba böyle manzaralar. Harper, hiç bir detayı kaçırmamak için nasıl da dikkatle bakıyor mankene baksanıza :)

7 yorum:

 1. ayy cok sewimliler :)) kalp kalp kalp

  YanıtlaSil
 2. Baksana Moda Harper'ın genlerinde var:))) Yerim o meraklı bakışlarını:..

  YanıtlaSil
 3. Alia Wang evet pek sevimli Harpers da ayrı güzel ama defilenin on sırasında ne işi var anlamadım ağlamıyor heralde bu çocuk hiç :)


  begumyagci.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. annesinin kızı :) son fotodaki bakışa bak :))

  http://trendydolap.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 5. ee anasına bak kızını al demişler.. veletler çok şirin ve bizim türk çocukları gibi de cırıl cırıl ağlamıyorlar nedenseee!!!! o nedenle victoriacım kızını nereye isterse paket gibi götürebilir..:-)) zaten kız sürekli aksesuar olarak kucağında..

  YanıtlaSil
 6. çok tatlılar, Wang'in yeğeninin çantası chanel mi merak ettim doğrusu :)

  YanıtlaSil
 7. Ay yok artık! Saçmalığın da bu kadarı yani. Bu insanların kafası hiç mi çalışmıyor? Çocuğun ne işi var moda defilesinde.. Şimdi çocuğunu bakıcıya bırakmadığı için iyi anne mi oldu, defileyi kaçırmadığı için iyi bir modacı mı..?

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**