7 Eylül 2012 Cuma

Rihanna'nın Yeni Kısa Saçları

Mtv Video Müzik Ödülleri'nde kısa siyah saçları ve kar beyaz sırt dekolteli Adam Selman elbisesiyle katıldı. Rihanna'nın saçlarını renkten renge şekilden şekile sokmasına alışığız ama bu model biraz sıradan olmuş.

5 yorum:

 1. İnsanın yüzü güzel olunca herşey yakışıyor.Ama dediğin gibi bu biraz sıradan olmuş.Uzun saçlar daha çok yakışmıştı.

  YanıtlaSil
 2. hassbinaaalllaaahh,bu kadın kendini çirkinleştirmek için elinden geleni yapıyor...daha bu yaz,3 ay boyunca çarşaf çarşaf tatil fotoğrafları yayınlandı,miss gibi upuzun saçlarıyla hava attı,bu ne şimdi asker arkadaşı gibi :D yazık valla,bu kadının psikologa gitmesi şart :)
  http://bizimkiz.blogspot.com/2012/09/atklar-degerlendiriyor-musunuz.html

  YanıtlaSil
 3. Çok beğendiğim bir bayan kendisi gerçekten .. Man Down olsun diğerleri olsun şarkılarıyla ve kişiliği ile sevdiğim bir kadın. Sevgilisiyle yaşadığı büyük sorunlar onu sürekli değişiklik yapıp aynı şeye alışmasını engellemesine neden olmuş .. Bu yüzdendir ki sürekli saçına ya kaynak yaptırıyor ya da hepten kestiriyor .. Şu bir gerçek ki gene çok güzel ..

  YanıtlaSil
 4. bunalımda bu kız kesinlikle saçını ne kadar sık değiştiriyor, üstelik çirkin olmak için elinden gelenide yapıyor...yüzü güzel allahtan da çok feci bir görüntü cıkmıyor ortaya...

  YanıtlaSil
 5. saçlarıyla o kadar oynadı ki bence mecbur kaldı bu kadar kısa kullanmaya


  semforever-semforever.blogspot.com

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**