10 Eylül 2012 Pazartesi

Tanem Sivar Kırmızı Elbisesiyle

Bir düğün düşünün; deniz kenarında kumların üzerinde, uçuşan tüller arasında ve harika gün batımı fonuyla enfes bir manzara. Fotoğraflardan göreceğiniz üzere müthiş bir atmosfer. Yok yok Tanem evlenmemiş :) arkadaşlarından birinin düğünü o da davetliler arasında. Esmer teniyle harika bütünleşen kırmızı elbisesi, abartısız makyajı ve saçlarıyla çok şık. Göğüs dekoltesini boş bırakması minik top küpeleri ve bilekliği aksesuar tercihi için gayet yerinde olmuş. Bir gün gelinliğinin postunu da yaparım kim bilir :) 

9 yorum:

 1. boy fotoğrafı da olsaymış ayakkabı ne giydi bunun altına mesela çok sempatik kız ben seviyorum tanemi

  YanıtlaSil
 2. sahil düğünü güzel bir şey ya =)

  YanıtlaSil
 3. ayça -istanbul-10 Eylül, 2012

  hiç bir programda yok şu aralar acunla yolları ayrıldı sanırım hiç bir işinde yok acunun. 21 diye bir program yapıyordu lig tv'de eşim izlerken zoraki izlemiştim bir baktım Tanem SİVAR sunuyor ama orada kıyafetleri hiç başarılı değildi yaşına gitmeyen ağır kıyafetlerdi belki de sponsor giydiriyor bilmiyorum ama eşime diyorum tanemin bluzüne bak o bana diyor haftanın en iyi kalecilerini anlatıyorlar sen tanemin bluzu diyorsun=)))

  YanıtlaSil
 4. Tanem'de ne yapsa yakıştıranlardan bence..İyi haftalar
  www.modaduygusu.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. Düğün temasına aşık oldum ben:)

  www.colorante-bea.blogspot.com

  YanıtlaSil
 6. yağız izgül'ün düğününden herhalde. instagramda epeyce fotoğrafı vardı düğünün, gerçekten muteşem.

  YanıtlaSil
 7. Düğün konsepti muhteşem:) Ve bence tanem de çok güzel olmuş...Elbisenin rengi,takılar,saç cuk diye oturmuş yani...

  YanıtlaSil
 8. Evet bende Yağız İzgül'ün düğünü diye biliyorum. Konseptin birkaç fotoğrafını daha gördüm gerçekten inanılmaz.


  gorgeousofmyworld.blogspot.com

  YanıtlaSil
 9. Harika bir dugun konsepti, evlenen çifte mutluluklar diliyorum.. Tanem, ekranlarda sürekli hatta rahatsız edici sekilde mutluluk pozları veriyor, cok çok sahte. Bir iki ünlü simaya yanasip, magazinde isminden soz ettirmeye çalışan biri. Bu huyu kendisini tanıyan bir çok kisi tarafından iyi bilinir. Hatta Beyazıt'la yaşadığı reklam iliskisi de bunun baslangicidir. Fakat bu tür şöhretler sabun köpüğü gibidir.

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**