3 Ekim 2012 Çarşamba

Anna Dello Russo at H&M Aksesuar Koleksiyonu Yarın Satışta, Fiyatları ve Alışveriş İpuçları

Anna Dello Russo efsane bir Moda Direktörü bunun dışında attığı her adım takip edilen 50 yaşında bir moda ikonu. Mayıs ayında H&M için özel bir aksesuar koleksiyonu hazırladığı haberini aldığımızda Ekim'e çok vardı o zamanlar. O gün geldi çattı bile yarın yani 4 Ekim'de dünya çapında 140 mağaza da Türkiye'de ise sadece İstinyepark H&M'de saat 10:00'dan itibaren satışa çıkacak.
Anna Dello Russo at H&M koleksiyonunda takılar, güneş gözlükleri, ayakkabılar, çantalar ve valizi içeren 50 parça var.

Koleksiyonunun fiyat aralığı ise; küpeler 49,95 TL, bilezikler 69,95 TL, kolyeler 99,95 TL, Çantalar 129 TL, Ayakkabılar 349 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
Anna Dello Russo at H&M koleksiyonundan bir parça mutlaka benim olsun diyorsanız vereceğim tüyoları dikkate alın;
 • Yarın İstinyepark Avm'nin belirli kapıları saat 08:00'de açılıp mağaza önünde karışıklığa sebebiyet verilmemesi için sıra uygulaması olacak. 
 • Mağazanın açılış saati olan 10:00 itibariyle 10/20'şer kişilik gruplar şeklinde içeri alınıp kişi başı alışveriş süresi 10'ar dakika, yani elinizi çabuk tutmalısınız.
 •  Her ürün grubunda 1 adet alım sınırlaması var. Örneğin aksesuar grubundan seçtiniz sadece tek bir adet ya da çanta ayakkabıdan sadece 1 beden 1 adet alma şansınız var. Bunun sebebi de olabildiğince çok kişinin bu koleksiyona ulaşabilmesini kolaylaştırmak. 
 • İlk görseldeki plan şeklinde her ürün grubu ayrı ayrı sergilenip satışta olacak. Bavullar hariç her ürün kutusunun içinde satılıyor. Aksesuarlarda değişim yok ama diğer ürünler 3 gün içinde kullanılmamış olması koşuluyla değiştiriliyor.

  Benim söyleyeceklerim bu kadar umarım istediğiniz parçalara sahip olur,
  keyifli bir alışveriş yaparsınız :)!

1 yorum:

 1. alışverişte bu kadar kural uygulaması olması? tamam izdiham yaratabilecek potansiyelimiz var öncekilerden biliyoruz da, bence pek şık değil.

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**