18 Ekim 2012 Perşembe

Etamin, Çarpı İşi, Cross Stitch

Etamin, Çarpı İşi, Cross Stitch adına ne demek isterseniz size kalmış. Biraz kumaş biraz iple annelerimizin zamanından kalmış bu güzel hobiyi modernize ederek nasıl harika işler çıkacağını göstermek istiyorum.
Banyosuyu, evde kızıyla ilgilenirken verimli olan annelerden, daha güzel bir girişimcilik olabilir mi? Boş bulduğu anlarda etamin'den çok zevkli işler çıkardığını biliyordum. Kızının ismi olan Alis'i nasıl güzel yazdığına baksanıza. 
Bu da Rüzgar için hazırladığı parça, nasıl beğendiğimi hatta bayıldığımı tahmin edersiniz. O artık siparişle kendi dışında bu güzelliklerden başkalarına da yapıyor. Elde işlenmiş şahsınıza özel parçalar, hoşunuza giden bir yazı, resim, eviniz için dekoratif çerçeveler, doğum günlerinde, özel günlerde vermek üzere kişiye özel hediyelikler hepsini hazırlıyor. e- mail atarak fiyatlar ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz banyosuyu@gmail.com

8 yorum:

 1. Taç olanı ve rüzgarın balonunu çok sevdim :)

  YanıtlaSil
 2. Great post! :) I'm your new Follower! I hope you'll visit my blog sometimes.. Thank you so much!!
  Kisses from VV!!

  YanıtlaSil
 3. Hihihi utandım.
  Çok çook teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. Çok güzeller çok, bunlardan ne hoş doğum günü hediyesi olur di mi?

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**