2 Ekim 2012 Salı

Zayıflık Her Zaman Güzel Değildir

Hadise'yi akşam O Ses Türkiye programında bir deri bir kemik, yüzü kaşık kadar kalmış halini görünce tüm izleyenler gibi ben de zayıflığına inanamadım.  Hadise'nin boyu 1.69 cm yazın yaptığı açıklamalara göre 67kg'dan 13 kg vererek 54'e düştüğünü söylüyordu. Şuanki haliyle rahat 49'ları görmüştür.

Yani nedir bu zayıflama psikolojisi kadınlarda anlamak mümkün değil hastalık getiren sağlıklısız kilolar olmadıktan sonra herkes 34 beden dolaşmak zorunda değil ki. Şahsen tahta gibi görünen vücutlardan ziyade yuvarlak hatlara sahip kadınlar çok daha güzel geliyor bana. O çökük yanakları, konuşmasına bile yansıyan peltek hali umarım geçicidir.

18 yorum:

 1. Programı izledim annem hadise'ye bak tırtıl olmuş derken hülya avşar sivrisinek benzetmesi yaptı :D kalplerimiz bir hülyayla diyor annem ben yakıştırdığımı söyleyemem keşke bölgesel inceltme yapıp istediği bölgeleri zayıflatsaymış yüzü hiç hoş olmamış

  YanıtlaSil
 2. Bende dün o ses programını izlerken aynı şeyleri düşündüm. Evet belki tombul selülitli bacakları göze batıyordu ama o zaman en azından çekici bir kadındı, şimdi ise memişleri yeni çıkan ergen kız gibi görünüyor :) Bana kalırsa birkaç kilo almalı diye düşünüyorum.

  Bence, bir de dişlerini yaptırmış sanırım, o nedenle peltekleşmiş.

  YanıtlaSil
 3. Benhic begenmedim :/ balik etli daha guzeldi.. Yüzü cok cökmüs, sac rengi ve seklide hic yakismamisti :/

  YanıtlaSil
 4. hadise fun02 Ekim, 2012

  Hadise ve biz sevenleri bu halinden çok memnunuz halkı yanlış yönlendirmeyin lütfen. hadise love uuuuuu

  YanıtlaSil
 5. imwearing02 Ekim, 2012

  zerafeti kalmamış çok tatlı bir kız 3 kilo alsa daha güzel toplar yüzü zaten o 3 kiloda hemen göbek basen bölgesine yapışmaz diye düşünüyorum

  YanıtlaSil
 6. dün bir zap anında görüp "zayıflık herkese yakışmıyor ya" dediğim görüntülerden. hadise kilo vermesin. hürroş da vermesin mesela, yanakları topik topik kalsın bazı kadınların. benimkiler kalmasın ama :P

  www.decodeniquo.blogspot.com

  YanıtlaSil
 7. Çook severim hadiseyi ama zayıflık takıntım olmasına rağmenhiç sevemedim bu yeni halini ... Şen kahkahaları olan çok seksi bi kadınken zapzayıf yüzünün rengi gitmiş yeni yetme bi kıza dönüşmüş :(

  YanıtlaSil
 8. Kesinlikle zayıflık hiç yakışmamış.:((

  YanıtlaSil
 9. herkese yakışır derdim artık demiyorum..aynı tepkiyi ben de verdim..kesinlikle eski hali daha güzeldi..yazık, çok güçsüz bi imaj çizdi şimdi..nası toparlar bilmem.

  YanıtlaSil
 10. Erol Köse Twiterda o kadar çok dalga geçtiki bununla dayanamadı zayıfladı mecburen heralde...

  YanıtlaSil
 11. kesinlikle çok fena olmuştu :/

  YanıtlaSil
 12. O güzelim Elie Saab elibisenin üst kısmı zayıflığındna bol durmuş. Hepimiz aynı şeyi düşünmüşüz. Ben balıketli Hadiseyi daha çok beğeniyordum. Bu zayıflık Hadiseciğime olmamış. Rengi ruhsarı kalmamış yahu kızın. Bence derhal 5-6 kilo almalı.

  YanıtlaSil
 13. Ay valla ebru Salli gibi olmus:( Kemik kemik o ne yahu. Zayif severim ben de ama her insana giden de bir kilo var. Sporla zayiflamak lazim yemeyerek degil. Kesin Dukan falan gibi sagliksiz bir diyet yapti:(

  YanıtlaSil
 14. bende hiç beğenmedim,görünce çok şaşırdım...Tamam dümdüz bir katın,basensiz bacaklar güzel duruyor ama bende yuvarlak hatlardan yanayım:) Belkide hiç okadar zayıf olamadığım içindir:)
  Dolgun bir hatunken çok daha güzel çok daha çekici görünüyordu.

  YanıtlaSil
 15. Çok haklısın, hiç beğenmedim. Zaten TV insanı olduğundan daha kilolu gösteriyor. Yani Hadise zaten zayıftı, kilo vermesini gerektirecek bir durum yoktu ki!..

  YanıtlaSil
 16. Kesinlikle sana katılıyorum özellikle bu saç rengi hiç yakışmamış

  YanıtlaSil
 17. Hahah çok hoş yazmışsın :)) Ama 49 olduğunu sanmam ya benim boyum 1.67 ben 48 kiloyum ve iskelet gibiyim :D bu kadının yine kolun bacağı ele gelecek durumda, 55 falan vardır :P

  YanıtlaSil
 18. ben bir programda ona zayıflamasında yardımcı olan kişinin (Mehmet Ali Erbil'in eski baldızı adını bilmiyorum :) ) açıklamalarını izlemiştim. Dehşete düştüm diyebilirim. Hadise şu an 36 bedene düştü ama televizyon kilolu gösterdiği için 34 bedene düşürmek istiyorum gibi bir açıklama yapmıştı. Yani sırf televizyon kilolu gösteriyor diye insanın bazı şeylerden mahrum kalması, belki de sağlıksız olması ne kadar doğru. Ayrıca bu kadınlar neyin kafasını yaşıyor çok merak ediyorum. Bu düşünceler bir şekilde insanların bilinçaltına işleniyor ve herkes zayıf kadın algısının "mutlak doğru" olduğunu kabulleniyor. Sonra da zayıflayamadığı için mutsuz olan insanlar, saçma sapan yollardan zayıflamaya çalışanlar falan.. Gerçekten anlamak mümkün değil bu şekilciliği!

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**