12 Kasım 2012 Pazartesi

Hadise'nin O ses Türkiye'deki Makyajı ve Saç Rengi

Hadise ve zayıflığıyla ilgili fikirlerimi yazmıştım ama yiğidi öldür hakkını ver geçtiğimiz hafta programdaki makyajı çok hoşuma gitti. Abartıdan uzak doğal görünümünü sevdim. Esmerler kendilerine sarı saçın yakışmayacağını iddia ederler ya Hadise'nin iyice platine dönen saç rengi bence bu tezi çürütüyor gibi. Bakır tonlardan bu renge geçtiğini düşürsek olay sanırım aşamalı olarak bir renkten diğerine geçmek. Siz nasıl buldunuz?

8 yorum:

 1. ben sac rengini begenmiyorum, sanirim hala esmerlerin sari sactan uzak durmasi gerektigini dusunenlerdenim.

  YanıtlaSil
 2. Makyajı gercekten cok guzel. Ancak zayıflıgı cok kotu ya :/

  YanıtlaSil
 3. aşamalı olarak geçince ben de şok etkisi yaratmıyor nedense mesela Çağla şikel de esmer onada çok yakıştırıyorum ben sarıyı

  YanıtlaSil
 4. ben bir tek şunu biliyorum o yarışmada hadise'nin ne kadar içten bir kadın olduğunu hissettim o samimiyetini onu daha güzel gösteriyor bana

  YanıtlaSil
 5. makyaj oldukça sade fakat geçen hafta programı izledim ekranda çok solgun gözüküyordu,bence dudaklar biraz daha renklendirilmeliydi.Hatta hasta sanırım diye düşündüm.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. naturel gözüksün diye ruj kullanmamışlar sanırım uçuk pembe var ama biraz daha baskın olabilirdi genede yakışırdı

   Sil
 6. Ben hadise'ye sarı saçı çok yakıştırıyorum.Dün akşam ki programdada giydiği sade kırmızı elbise ve sade topuzuna bayıldım.Hülya Avşarın yanında harika duruyor.Hülya Acşar iyice bozdu kendini.O yapış yapış saçlar,saçma sapan elbiseler...Çok ama çok kötü giyiniyor.

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**