3 Aralık 2012 Pazartesi

Alis Doğdu


Banyosuyu'nun güzel kızı Alis'in birinci yaş günüydü dün. Doğduğunda yanında olduğumdan büyüdüğüne şahitlik etmek de bir o kadar güzeldi. Nesteren ilk günden yaşına kadar ay dönümü fotoğraflarını kolajlamış, yemeklerin üzerine kasetden menüler hazırlamış. Punk havasında pembe siyah ve yeşil renklerde el emeğiyle harika bir konsept olmuş. Detayları yayınlamıyorum büyüsü kaçmasın blogundan bakabilirsiniz.
Rüzgar'ın akran arkadaşları hiç yok çevremizde, hatta arkadaş grubumuzdaki tek bebek bu yüzden birlikte oynayacağı anlaşacağı çocukların olması çok hoşuna gidiyor. Alis ve Elora'dan 5 ay büyük olmasına rağmen paylaşarak çok güzel oynadılar. Yalnız takıldığı dakikalarda dans etti bol bol gangnam style favorisi şu sıralar tüm çocukların olduğu gibi :) Bu kareler çekilirken öyle çok güldük ki hepsi bulanık çıkmış bir arada olduğumuz tek kare olduğu için yayınlamak istedim. Tek kare çünkü pıtırıklar mobil haldeydiler, Rüzgar da tv masa ne bulduysa üzerine çıkmakla meşgul olunca biz de peşlerinde ancak günün sonunda poz verebildik:)
Sanırım böyle buluşmalarda en rahat erkekler iki pış pış bitti:p Yok haklarını yemiyim hepsi çok özveriliydi :) Bir de Nora ve Akın'la tanıştık ikisi de çok tatlıydı. Keyifle geçen bir gün oldu her bir araya geldiğimizdeki gibi haftaya Hesionka ve Loreathan'ın güzeli Elora'da sıra:)

Nice sağlıklı yaşları olsun güler yüzlü çikolatalı milkshake Alis'in.

7 yorum:

 1. Sizin Rüzgarı Çınarın yanına alalım lütfen,birlikte bütün herşeyin altını üstüne getirsinler:) Mşallah hepsine Alişede nice sağlıklı seneler inş:) sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ayaklanınca cidden milli felaket oluyorlar :)) çok teşekkürler

   Sil
 2. Çok tatlısınız hepinizzz :))

  YanıtlaSil
 3. normalde erkek çocuklarını pek sevmem ben, kız çocuk favorimdir ama rüzgar'a bayılıyorum, tambi salon erkeği :)

  YanıtlaSil
 4. Ayyy ne de güzel oldu tanıştık! Ben yeni görüyorum bu postayı, uzundur gezinmiyordum blogosferde...

  Yalnız annesi Eloşka'nın doğum gününde Rüzgar beni kendisine aşık etti! Defalarca o balonu kapıp yanıma gelmesini hiç unutmicim :) Benim için pofuruk yanaklara birer öpücük kondur lütfen :)

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**