4 Aralık 2012 Salı

Hadise'nin Yazı Dövmeleri

Kadınlar figürden çok yazı yazdırmayı seviyorlar gibi geliyor bana. Hadise'nin vücudunda toplam 10 dövmesi varmış son röportajında dinlediğim kadarıyla. Sağ bileğinin kenarında kız kardeşi ve ablasında da olan sevgisel bir figür hariç hepsi farklı dillerde yazılmış yazılar var vücudunun genelinde.
Kendimden pay biçeyim benim iki tane var ikisi de yazı. Devamlı bir mesaj kaygımız var sanırım kadınlar olarak, ağzımız dursa mesaj kaygımız durmuyor:))  Hadise'nin kolunun içindeki dövmesi Romen rakamları, kalçasında, ensesinde ve bacağının üzerindeki dövmeleri Tibetçe olarak yazılmış. Estetik ve romantik duruyor yazı dövmeleri bence. 

8 yorum:

 1. erol köse yüzünden sadece kafa kaldı bu kız hiç de hoş olmadı


  semforever-semforever.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. Daha detaylı görebilseydik keşke şu belindekini mesela

  YanıtlaSil
 3. Benimde yazı var. Gercekten de hep bir mesaj kaygısı :)

  YanıtlaSil
 4. Ben de şu aralar dövme yaptırma hevesindeyim ama dövme yaptıracaksan görmeyeceğin bi yerine yaptır ki sıkılıp pişman olmayasın diyolar. Acaba sıkılır mıyım diye de aklıma sokmadı değil bu..

  YanıtlaSil
 5. Merhaba ben oğlunuzla ilgili yazınıza yorum yazmak istedim ama ben bulamadım yazacak yer kayıp görünüyor yorum alanı bilginize. Alakasız olacak bu yazının altına ama Rüzgar'a bayılıyorum tarzınada sizin onu giydirmenizdeki zevkinizede lütfen hiç kimsenin moralinizi bozmasına izin vermeyin. Onun sayesinde erkek çocuk aşkım kabarıyor. Sevgilerimle Rana

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,

   yorum panelini özellikle kapattım o post'a karmaşa dolsun istemedim altı.blogun her tarafına serpiştirilmiş yorumlar ve maillerde öyle güzel sözler duydum ki sizin gibi. Çok naziksiniz, teşekkür ederim çokkk

   Sil
 6. Ben de yukarıdaki yorumcu gibi yazmak istedim size. Huzursuz olmayın lutfen. Ruzgar oyle tatlı ki. Sizin gibi pozitif, ilgili ve zeki bir anne sayesinde muthiş bir birey olarak yetişecek. Bırakın özgun olsun, surunun parçası olmasın. Eminim çok mutlu ve özguvenli bir çocuk, rahat olun. Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Desteğiniz için teşekkür ederim, çok mutlu oldum yorumunuza.
   Sevgiler

   Sil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**