5 Aralık 2012 Çarşamba

İlk Yılbaşı Partisi

Dün akşam Marks & Spencer ve Swissotel The Bosphorus İstanbul işbirliği ile Koray Caner'in ev sahipliğindeki yeni yıl partisine gittik. Gitmek isteme teorimle pratiğe dönüştürme aşamalarım hep son dakika değiştiği için iyi ki son dakika bir aksilik çıkmamış ve oradaymışım dedim. 
Müthiş sıcak bir ortam, harika müzikler, güzel insanlar, hediyeler, ikramlarla İstanbul içinde olup İsviçre Alpleri'ndeymişsiniz hissi veren Swiss Otel içindeki Chalet restorantda ağaç bir evde eğlenmek çok güzeldi. Fotoğraftan göreceğiniz üzere harika da süslemişler.
Maritsa 'yı blogdan takip edip güzelliğine bayılıyordum zaten yakından görünce içtenliği ve cana yakınlığıyla çok daha fazla sevdim.
Koray'ın içinde olduğu işler hep ayrı güzel oluyor onun insanları kaynaştırma halini seviyorum gene çok tatlıydı. Bu yıl biz yılbaşını arkadaşlarımızla evde kutlayacağız dün gece çıta öyle yukarıda kaldı ki bilmiyorum nasıl kapatacağız arayı:))

9 yorum:

 1. wuhuuuu ortamın güzelliğine bak! harika bu arada sana bu saç rengi çok yakıştı ;)

  YanıtlaSil
 2. Bayıldım resimlere hakikaten insanı birden yılbaşı ruhu sarıyor :)

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar
  Mirandanin oğlunun boynuna taktığı aksesuar olsun diye bir sey degil o kehribar tasları ve yabancılarda kehribar tasının rahatsızlıkları önleyeceği vs gibi seylere inançları var o yuzden takiyorlar ;)
  Oğlunuzla alakalı postta gercekten temiz kalple bir yorum bırakmıştım .sizin sormaniz
  Guzel olmus ama benim anladığım sıklıkla 3-6 yas oncesinde bile yapılmıyor olması önemli . Arada bir yapılanın önemi yoktur a getirmiş sanki konunun uzmanı . Bu vesile ile biz de bilgilenmiş olduk . Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,

   zaten olay şekilcilikten çıkıyor farkındaysanız.

   kehribar tene yakın olsun iyi gelir fikrini görünmeyecek bir yerde taşımıyor ya da aspirinden yapılmış olması onun kolye olarak takıldığında, görünecek yerde kullanılırsa aksesuar gibi durmasını engellemez.

   O mantıkdan çıkarsak bende gözüne girmesin diye topladım diyebilirim. Yani şekilcilikle bakınca bahane çok.

   iyi niyetli yapıcı eleştiri ve koruma içgüdüsüyle yapılmış her yorumdan hem ders çıkarıyor hem mutlu oluyorum. benim anladığım ve teyit ettirdiğim bir sorun olmadığı.   Sil
 4. çok hoş bi parti olmuşa benziyor orada olmak isterdim.

  YanıtlaSil
 5. keşke ben de olsaydım :(:(:(

  semforever-semforever.blogspot.com

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**