27 Aralık 2012 Perşembe

Kadınlar İçin Zarif Şık Dövme Modelleri

Daha önce hazırladığım Kadınlar İçin Romantik Dövmeler postu ve bu yazıdan sonra baktığım yüzlerce kadın dövmesi modelleri arasında rahatlıkla diyebilirim ki kadınların en çok dövme yaptırdıkları yerler ayak bilekleri ve üstü, kol üstü ve kol içleri, bilekler, bel bölgesi, kasık üstü, göğüs üstü gibi yerler artık sıradanlaşınca sırt oyuğu, göğüs altı, ense bölgesi, sağ sol kaburga üstleri şu sıralar en popüler bölgeler.

Ve içinde benimde bulunduğum grup olan çoğu kadın kaba büyük parçalı dövmelerden ziyade zarif şık dövmeleri seviyor. Daha basit nokta atışı dövmeler en çok tercih edilenler. Bir nevi aksesuar gibi görüyoruz sanırım. Tabii bunlar tamamen benim tespitlerim

Hoşunuza gidebileceğini düşündüğüm zarif ve şık görünen yeni dövme modellerini bir araya topladım. Taç dövmesi ve yazı dövmeleri en sevdiklerimden sizin favoriniz hangileri oldu?

6 yorum:

 1. dövmelerden ziyade en son görseldeki yüzüklere bittim desem yeridir...bence benım dövmem de çok zarif :)))

  YanıtlaSil
 2. taç dövmesini ve ilk dövmeyi beğendim ben de :)
  Kadınlar gerçekten yazıya daha çok öncelik veriyor galiba.
  Aklımda onlarca dçvme var mesela hepsi sevdiklerimin adları ya da benim için anlamlı olan sözler.

  YanıtlaSil
 3. 6 dövme var vücudumda 7. yi yaptıracak yer ve model düşünüyorum ama henüz aradığımı bulabilmiş değilim tam olarak.. bakalım yaza kadar seçim yapacağım işallah..

  YanıtlaSil
 4. @Banyo Suyu yaparız hepsini:)

  YanıtlaSil
 5. ay ben çok seviyorum dövmeyi sonuncu ilginçmiş ama

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**