14 Aralık 2012 Cuma

Koton Kids Ürünleri 2013

Koton Mağazaları'nın geçen yıl çıkarmaya başladığı çocuk koleksiyonu Koton Kids 2-10 yaş arası olduğu için ilk başlarda dikkatimi çekmiyordu. Oğlumun 1,5 yaşına girmesi sebebiyle daha dikkatli bakmaya başlayınca ciddi anlamda stil sahibi ürünler hazırladıklarını gördüm.
Daha çok yeni olmasına rağmen trendy ve eğlenceli koleksiyonlar hazırlayan markalardan hiç eksik kalır yanı yok.
Yetişkinler dünyasında neler moda ise bu kış; hayvan baskılı trikolar, asimetrik bluzler, parkalar, zımbalı kıyafetler, kaz ayağı deseni, deri ve kumaş birlikteliği, ekose gibi her detayı olduğu gibi miniklerin kıyafetlerine yansıtmışlar. 2 yaşında bir çocuk için zımba yakalı gömlek ya da siyah bir elbise bulmak nasıl zor tahmin edemezsiniz. Varolan markaların fiyatları da bir yetişkine harcanan kumaşın onda biri olmasına rağmen almış başını gitmiş.
Anne kız ya da baba oğul bir örnek giydirmek için seçenekler bile var. Koton Kids'in fiyatları sezon içerisinde bile ekonomikken dün baktım indirime girmiş çoğu ürün ekstra lokum olmuş.
3 aydır alışveriş yapıyorum diyebilirim, 2 yaş altı yok ama pantolonların içten daraltma lastikleri var paçalarını da kıvırarak giydiriyorum.Bir de seneye diye aldıklarım var tabii:) Bu tshirt kız çocuk reyonundan ama bayıldım tüm gövdenin baskılı oluşuna ve gök rengi olanından Rüzgar'a da aldım. 12,90 TL fiyatı da harika kendi de harika.

Koton Kids güzel alışveriş duraklarından oldu iyi ki çocuk koleksiyonu hazırlamaya başlamış Koton.

4 yorum:

  1. Amanın, o tilkili sweatshirt'e bayıldım, yeğenime almam şart! Ama niye Bağdat caddesindekinde Kids koleksiyonu yok, niyeee :(

    YanıtlaSil
  2. Sevkiyat ve bölgeye göre dağıtım değişiyor.Çocuk manken üzerindeki tüm ürünler Beylikdüzü Marmara Park AVM de mevcut fakat yaş problemi olabilir bilginize...

    YanıtlaSil
  3. Sevkiyat ve bölgeye göre dağıtım değişiyor.Çocuk mankenlerin üzerindeki tüm modeller Beylikdüzü Marmara Park AVM de mevcut ama beden sorunu olabilir.Bilginize...

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**