14 Aralık 2012 Cuma

Lame by Mel

2 yıldır Kıbrıs tatilimiz bize çok tatlı insanlar kazandırıyor.  Meltem, eşi ve yakışıklı oğlu ile de orada tanışmıştık. Sonra İstanbul'da devam ettirip koparmadık ailece görüşmelerimizi.

Meltem, kişiye özel tasarım ürünler alıp kullanmayı çok seviyor. Bu işi yapan bir çok insana ciddi anlamda yatırım yapan biri olduğunu bizzat biliyorum. Taşlı parıltılı ürünlere ilgisini, kendi zevklerini, tasarladıklarını Lame by Mel markasıyla sunmaya karar verdi.

Rakun ve tavşan kürkleri,  kuzu derisi etekler, taşlı ve zımbalı ayakkabılar, hayvan baskılı gömlekler'den aksesuarlara kadar üst ve alt giyim grubunu içeren bir çok ürün var hazırladığı. Fiyatları 90 TL'dan başlıyor ve talep edilen ürüne göre değişiyor. Daha detaylı bakmak isterseniz www.lamebymel.com adresinden kendisine ulaşabilirsiniz.

1 yorum:

  1. merhaba
    arkası zebralı bluzdan satın aldım bahcesir s.... butikten cok kaliteli,cok tarz,hayvan baskılı ürünlerinin devamını isterim kendi adıma ve olacaktır sanırım lame by mel basarılar dilerim... 'selin'

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**