10 Aralık 2012 Pazartesi

Nefise Karatay ve Alexander Kokoskeriya Elle Style Awards Türkiye 2012


Elle Style Awards kırmızı halı sunumunu geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Nefise Karatay üstlendi. Geçen sene kadar başarıyla sundu bana göre. Kırmızı Arzu Kaprol tasarımı elbisesi içinde de çok güzeldi. Ama yanındaki partneri Alexander Kokoskeriya bozuk Türkçesi devamlı yanlış kurduğu cümlelerle hepimize bu kadar da olmaz dedirtti. Hepimize diyorum çünkü ben ödül töreni esnasında twitter'dan paylaşımlarda bulunduğum sırada kendisine gelen tepkileri bizzat görebildim.
Stil ve moda konusunda başarılı olabilir ama ekranda olmak herkesin harcı değil. Bundan 2 ay önce bir blogger arkadaşım tv'da moda üzerine program sunmaya başladı daha fragmanını izlediğimde sanki yıllardır bu işi yapıyormuş gibi rahat olduğunu gözlemlemiş ve çok başarılı bulmuştum. Diyeceğim o ki;  ya yetenek ya eğitim olmalı kayırma işle değirmen dönmüyor tecrübesi olmayan bir insan oraya çıkınca  üzerine 50 numara büyük gelen "sunuculuk deneyimi" komik bir hal alıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**