21 Aralık 2012 Cuma

Son Günlerde Zeynep Sever Demirel

Deri Ceket: Alexander Mc Queen

Bordo Deri Pantolon: Zara - Botlar: Max&Co 
 Saks Mavisi Nubuk Ceket: Mango - Çizgili Etek: ufak butiklerden markasız

Ceket: The Kooples  -  Etek: Beyoğlu İş Merkezi

Zeynep Demirel'in fotoğrafları blogumda en çok kopyalananlarda başı çekiyor. Giyim tarzıyla ilgili yaptığım o ilk post o kadar ilgi gördü ki sonrasında bir çok sitede ve blogda yayınlandı. Mutluluğum stilini ilk keşfedenlerden biri olmakken şimdi azılı bir takipçisi olmaya dönüştü.

 Kaç gündür sayıklıyordum, bugün son dönemde giydiklerini ve markalarını bir post'da toplamak istedim. Gene aynı samimiyette lüksü ve ucuzu bir arada kombinlediği harika kareler var. Bakalım ilham alalım.

Sizin favoriniz hangi kombini?

6 yorum:

 1. Çok güzelmiş ya bu kız ama ama olmaz ki böyle ya ayıp ya. :(((

  YanıtlaSil
 2. Bauhaus'ta çalışırken görmüştüm Zeynep Demirel'i yakından çok daha güzel bi bayan uzun boylu,zayıf:) bütün çalışanlar onu hayran hayran izlemiştik:) ysl yeşil çantası vardı onu görünce tamam o'dur demiştim:)

  YanıtlaSil
 3. Bauhaus'ta çalışırken görmüştüm Zeynep Demirel'i ysl yeşil çantası vardı.Bütün çalışanlar hayran hayran o'nu izlemiştik:):)

  YanıtlaSil
 4. evet çok güzel olması ve sadece pahalı markaları değil bizim gibi ucuz şeyler de giymesi bu kadar ilgimizi çekiyor bence : )
  ayşe

  YanıtlaSil
 5. Düzgün bir vucudun olması elbette çok büyük avantaj,tabi birde kıyafatleri kombinlemek ayrı bir kabiliyet oldugunu düşünüyorum.Zeynep Demireli İnstagramdan takip ediyorum,nerdeyse begenmediğim kombini yok gibi.Bu fotograflardan en çok enine çizgili kombini ve siyah tayt olanı begendim :)

  YanıtlaSil
 6. GÖZLÜKLERİ Nİ SÖYLEYİN LÜTFEN ! Saks Mavisi Nubuk Ceketli resimde ortadaki resimdeki gözlük markasını istiyorum

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**