10 Aralık 2012 Pazartesi

Tanem Sivar Elle Style Awards Türkiye 2012

Elle Dergisi Stil Ödülleri'nde son isim Tanem Sivar.  Gecenin sunuculuğunu üstlenen bu vesileyle en büyük yükünü sırtlayan Tanem'in elbisesi Elif Cığızoğlu tasarımı. Saçları toplu olsa daha mı güzel dururdu diye düşünerek izledim akşam. Elbisenin rengi de modeli de çok yakışmıştı fiziğine.

Bunlar dışında bir izleyici olarak sunuculuğuna dair bir kaç düşüncem var. Çoğu erkek showman'in gaflarını, açıklarını tatlılıkla örtme çalışmalarını sempatik bulan kadınlar ne yazık ki hemcinsleri için çok daha acımasızlar. Bence "tek başına" olabildiğince iyiydi.

Tüm gözlerin üzerinde olduğu hata kaldırmayacak bir sahnede esprileri, keyifli anları, anlık sessizlikleri paslaşarak atlatacağı bir partneri ve güzel bir el metni olmadan tek başına işi kotarmaya çalıştı. Ki bence bu organizasyonun eksikliği tekli sunum fikrindeydi bir partneri olsa çok daha güzel olurdu.

3 yorum:

 1. elbise çok güzelmiş ve evet saçları toplu olsa daha hoş olurdu :)

  YanıtlaSil
 2. :) bencede yakısmıs ama zaten sacaklı ımıs keske saclarını toplatsalarmıs:)

  YanıtlaSil
 3. ben bu kadını pek sevemedim ya çok eğreti geliyor yaptığı herşey hele haftasonu programı tam bir felaket. Elbisesnin içerisindeki kalın kumaş keşke yere kadar inseydi

  semforever-semforever.blogspot.com

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**