12 Aralık 2012 Çarşamba

Victoria Beckham'ın Aynalı Çantası

Victoria Beckham'ın şarkıcılıktan sonra ikoniçeliğe oradan da tasarımcılığa sek sek sekerekten geçmesine şahitlik etmiş bir nesil olarak ortalarda gözükmemesinin boşluğunu hissediyorduk. O da haklı ağır takılıyor artık ben değil tasarımlarım konuşsun tadında. Bir çıktı pir çıktı üzerindeki kendi 2013 yaz koleksiyonundan bordo cekete bayıldım.
Ama hepsinden çok aynalı portföy çantası dikkatimi çekti bileğindeki dövmeleri yansıtacak kadar parlak ve orjinal duruyor. Didem'in yaptıkları geldi aklıma Did by Did Mirror çanta serisinin bundan fazlası var eksiği yok. İstediğiniz figürü / modeli üzerine yaptırtabiliyorsunuz. Çok yakında tüm Bilstore mağazalarında Diy by Did çantalar satışa çıkıyor. Gidip dokunarak hangisini istediğine karar verebilecek herkes yaşasın!

5 yorum:

 1. çok tarz bir kombin yahu, çok beğendim karizmatik hatun

  YanıtlaSil
 2. kesinlikle :) hiç bi farkları yok :)
  ama look çok iyi:)  begumyagci.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. bu kadın ne yapsa çok yakıştırıyor!!

  semforever-semforever.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. bayıldım tarzına hafif maskülen&feminen karışımı olmuş.. bir de hafif gülümsemiş tamam..

  YanıtlaSil
 5. ya zayıf olmak HER ZAMAN iyidir ama bu kadın gerdanına, el ve ayaklarına dikkat etmeli. iyice kırısık iyice çökük duruyo.

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**