31 Aralık 2012 Pazartesi

Yılbaşında Ne Giyilir? Ev, Sokak, Parti Kombinleri

Son dakikacılar, akşam ne giyeceğini hala düşünmeyenler evde, sokakta, partide olmak üzere 3 mekan üzerinden 9 kombinden oluşan bir post hazırladım. Tüm ürünler ulaşılabilir, mağazaya gittiğinizde bulabileceğiniz tarzda Twist ve İpekyol'dan.
Partide; olacaklar için hem iddialı hem rahat hem şık üç parça. Senenin en popüler rengi bordo uzun kollu derin yırtmaçlı maksi elbise ya da payetli sırt dekolteli bir mini, farklı alternatifler arayanlar için tulum güzel bir tercih olabilir.
Evde; ptt yapmayı düşünenler bakmasın lütfen:) Arkadaş veya aile kutlamasıyla yeni yılı kendi zevklerine göre ev ortamında girecekler için mini elbiseler, pantolon & gömlek ya da deri tayt & bluz kombinasyonları hem rahat hem şık seçeneklerden.  Sonrasında yanınıza eğlenceli pijamalarınızı almayı unutmayın gecenin ilerleyen saatlerinde üst değişimi şart. Eğlenceli oluyor denenip onaylanmıştır :)
Sokakta; Bu yıl güzel İstanbul'u süslemeyi, onlarca meydana keyif veren ışıltılar yaymayı başka şeylere yorup mahrum ettiler. İstanbul dünya şehri cılızca uyduruktan yapılmış süslemeleri "biz müdehale etmiyoruz" alt metniyle soslanmış yalanları hak etmiyor.

 Tek kale bu yıl sadece Nişantaşı hakikatli tek yeni yıl ruhu orada. En azından Nişantaşı'nda olacaklar tadını boolca çıkarsın hepimiz için . Kombinlere dönersek yeni yılı sokakta kutlayacaklar için iş rahat bir ayakkabı,  kaban, mont, parka gibi dış giyim parçalarına düşüyor. Bere, eldiven ve atkı gibi kış aksesuarlarıyla zenginleştirerek kullanmak hem işe yarar hem şıklığı tamamlar.

Benden şimdilik bu kadar,  umarım bir fikir verir son dakikacılara. Her ne yaparsanız yapın tadını çıkarmaya bakın, iyi seneler :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**