24 Ocak 2013 Perşembe

Küçük Kadın ?

Hailee Steinfeld 16 yaşında. 10 yaşında oyunculuğa başlamış. 2010'da yardımcı kadın oyuncu dalında Oscar'a, en iyi kadın oyuncu ödülüyle de Bafta Ödülleri'ne aday olmuş. 2011'de de Miu Miu'nun reklam kampanyası yüzü oldu. 
Standart kariyer planlaması içinde 30 yıla sığacak bir çok ilki 16 yıla sığdırarak bir çok şeyi bu genç yaşında yaşamış bir yıldız. 
Çok güzel bir yüzü ve fiziği var ama giydikleri kabus. Binlerce € taşıyor üzerinde. Ayakkabıları Christian Louboutin, çantası Chanel. Başka birinin üzerinde görsem bu kombini yine şık bulmazdım ama yaşıyla da birleştirince annesinin kıyafetlerini giymiş küçük bir kadıncıktan farksız şu görüntüsü.     kaynak

7 yorum:

 1. 60 yaş giyim tarzı bu bence..çok feci.

  YanıtlaSil
 2. ya ben kızı da begenmedım desem :) sanki bıyıklı gıbı bısı bu kız ne kadar basarılı oysa ki, CL giyebiliyorsan en guzelini gıy yavrum o şöhrete bu nine tarzı uymus mu ? cıkss... supersın moderatorum yıne yakalıamıssınn :D

  YanıtlaSil
 3. yokmu bunların danışmanı kötü oldun diyeni yazık ya 16 yaş nedir ki

  YanıtlaSil
 4. ... çantası benim olsa 28 yaşındayım gayet güzel taşıyabilirim bence (::

  YanıtlaSil
 5. çanta hırka ve şapka tamam da o etek ve etek boyu dediğin gibi kabus:/ ve ayakkabılar hiç olmamış:/

  YanıtlaSil
 6. anlamıyorum nıye annem gıbı gıyındıklerını :)

  YanıtlaSil
 7. Her cümlenize katılıyorum kesinlikle!..
  Özge

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**