29 Ocak 2013 Salı

Victoria Beckham Nasıl Zayıf Kalıyor?

Victoria Beckham'ın 4 çocuk üzerine biri 1,5 yaşında dikkatinizi çekerim, hala nasıl bu kadar taş gibi olduğunu merak etmeyen kadın yoktur sanırım. Geçtiğimiz günlerde twitter'dan açıkladığı Alkalin diyetiyle oluyormuş tüm bu fit görüntüsü. Eğer pazarlama stratejisi değilse tabii. Diyetin özelliği asitsiz yemek üzerine. 
Alkalin doğal su ve nemsiz toprakta, sebze ve meyvede bulunan mineral tuzun adı. Meyve sebzeler, yeşil çay, bitki çayları, soya sütü, doğal bal, meyvelerin çoğu özellikle kavun, greyfurt ve kivi, bütün sebzeler, zeytinyağı, zeytin, keten tohumu yağı vücutta Alkalin üretip kilo kaybını hızlandırıyor. Karbonhidrat ve protein içeren et, peynir ve süt ürünleri, yumurta, alkol, şekerli yiyecekler ise asidi yükselttiği için kilo aldırıyor. Alkali Diyetindeki tüm mantık vücuttaki Alkalin'i yükseltmek üzerine. Bir öğünde %80 Alkalinli yemekler %20 karbonhidrat proteinli yemekler.
Yani Vici'nin bu vücudu kim bilir makarna ne zaman gördü? Nerede karbonhidrat orada ben, nerede protein orada ben, nerede ıvır zıvır abur cubur orada ben. Bence Türk kadınını kasar bu Alkalin Diyeti. 

8 yorum:

 1. Çok severek takip ediyorum blogunuzu verdiğiniz bilgiler için teşekkürler takipteyim bende bloguma beklerim
  sesibel.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. Bende merak edip duruyordum bu kadaı nasıl böyle zapzayıf kalıyor diye,bilgi için teşk.ler:)

  YanıtlaSil
 3. yazık acıyorum bunlara zayıflamak uğruna hayattan hiçbir zevk almadan göçüp gidecekler:)mantı yerken ki aldığım zevki milyonları dökseler alamam..biliyorum abarttım ama öyle:)

  YanıtlaSil
 4. İşin tek sırrı: Yememek. Eşimin bir kuzeni bu bayandan biraz daha zayıf, 3 çocuğu var. 15 yıldır hamur işi,pilav ve makarna yemiyor. Annesi ve ablası en güzel su böreklerini, en nefis mantıları yapıyor ama o demir gibi iradeye sahip. Yemiyor vallahi :) Ben böreğin kokusunu alınca tok olsam da acıkıyorum. Yani, tabii bayanın bazı şeylere dikkat etme,aşçısına yaptırabilme imkanı var,işi de güzel görünmek. Ama dediğim gibi iş nefsine hakim olabilmekte. ;)

  YanıtlaSil
 5. ben de bi ara jöleli şekerlerle diet cola içerek yaşadığını ve ailesinin buna çok kızdığını okumuştum..

  YanıtlaSil
 6. Vallahi kasar. o kadar kastı ki beni mesela ne olduğunu okumaya gerek bile görmedim :)
  oooh gelsin çikilatlar gitsin makarnalar.

  YanıtlaSil
 7. süperr kadın hayranım ben vikicime ______

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**